|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Czarownica 2
  3. Grawitacja
  4. Zezowate szczęście
  5. Boccaccio '70
  6. Pasażerka
  7. Człowiek na torze
  8. To
  9. Moje córki krowy
  10. Na rauszu
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Słowo na "M"

What If
Reżyseria: Michael Dowse

Repertuar filmu "Słowo na "M"" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Słowo na "M"" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Słowo na "M"
Tytuł oryginalny: What If
Czas trwania: 102 min.
Produkcja: Irlandia / Kanada , 2013
Gatunek: komedia / dramat / romans
Premiera: 19 września 2014
Dystrybutor filmu: Hagi Film

Reżyseria: Michael Dowse
Obsada: Daniel Radcliffe, Mackenzie Davis, Zoe Kazan

Daniel Radcliffe (Harry Potter) i Zoe Kazan (Ruby Sparks) to para dwudziestokilkulatków, próbujących znaleźć odpowiedź na pytanie kim są dla siebie, i kim mogą się stać. Film z przymrużeniem oka pokazuje jak bardzo w związkach liczy się dobre wyczucie czasu, stawiając przy tym pytanie: czy możliwa jest przyjaźń między kobietą i mężczyzną?
Wallace (Radcliffe) i Chantry (Kazan) poznają się na przyjęciu i od razu nawiązuje się między nimi więź oparta na… przyjaźni. Mogą ze sobą porozmawiać o wszystkim: od filmów, do rozczarowujących prezentów gwiazdkowych. Od pierwszej chwili pojawia się między nimi chemia, ale jest jedna poważna przeszkoda – Chantry od pięciu lat jest w poważnym związku, co z góry umiejscawia Wallace’a w tzw. strefie przyjaźni.
Wallace jest bystrym, życzliwym, ale i nieco cynicznym romantykiem, z głową pełną anegdot, wniosków, obserwacji i absurdalnych, ale zabawnych teorii. Zawsze stara się słusznie postępować, ale raz za razem pakuje się w skomplikowane sytuacje. Wierzy, że miłość nie jest wymówką by zachowywać się niedojrzale – nie chce zdradzać, okłamywać, ani ranić drugiej osoby. Może rozmawiać o wszystkim i z każdym, ale nigdy wcześniej nie poznał osoby, przy której czuje się tak dobrze jak przy Chantry. Ona to urocza, z ujmującą ciekawością świata i absurdalnym poczuciem humoru młoda kobieta. Lekko antyspołeczna, ale kiedy poczuje się komfortowo w czyimś towarzystwie, od razu wpuszcza go do swojego świata. Ma poukładane życie, z którego jest zadowolona, ale życie się zmienia, a Chantry nie radzi sobie zbyt dobrze ze zmianami. Od pięciu lat jest w związku z Benem i dopiero po poznaniu Wallace’a zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo odizolowała się od świata.
Wallace i Chantry muszą zmierzyć się z rosnącymi w nich uczuciami. Czy przyjaźń powinna być zduszona w zarodku by móc przerodzić się w coś poważniejszego? Czy powinni kontrolować swoje pożądanie, by na tyle, na ile będzie to możliwe czerpać przyjemność z platonicznego związku.
Słowo na M jest o wszystkich relacjach, które buduje się z ludźmi, a które nie zawsze są wygodne, zwracając uwagę na to, że czas jest często największą dominantą jeśli chodzi o znalezienie tej właściwej osoby.Średnia ocena: 3.0
rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0 rating 3.0
Oceniono 8 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Słowo na "M"

Wasze opinie

Dodaj nowy komentarz Słowo na "M"

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

17 września
10 września
3 września
1 września

Zapowiedzi

24 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin