|

Wasze hity

  1. Diuna
  2. Król lew
  3. John Wick 3
  4. Falstaff
  5. Faraon
  6. Wieczór kuglarzy
  7. Upadłe Anioły
  8. Lot
  9. Krzyżacy

Na film

Repertuar kin w Warszawie wg tytułu filmu

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Boscy Competencia oficial Rano Po południu Wieczorem
Atlantic 11:00 13:30 18:00
Cinema City Arkadia 2d 11:30 15:40 20:40
Cinema City Bemowo 2d 20:40
Cinema City Janki 2d 16:45 19:15 21:45
Cinema City Mokotów 2d 16:30 19:00 21:30
Cinema City Promenada 2d 13:30 16:00 18:30 21:10
Cinema City Sadyba 2d 15:40 20:40
Iluzjon Filmoteki Narodowej 17:30
KINOkawiarna Stacja Falenica 13:00 18:00
Multikino Młociny 15:50 19:00
Multikino Targówek 19:40
Multikino Ursynów 14:30 20:05
Multikino Złote Tarasy 18:45 21:20
Doktor strange w Multiwersum Obłędu Doctor Strange in the Multiverse of Madness
Cinema City Arkadia 2d dub 10:30 4dx 11:00 12:40 13:50 14:30 15:20 20:10
Cinema City Arkadia 2d 11:40 12:00 13:00 14:50 16:40 19:30 20:30 21:00 22:20 bilet
Cinema City Arkadia 3d dub 13:20 4dx 16:00 4dx
Cinema City Arkadia 3d 18:50 4dx 21:40 4dx
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00 12:30 13:40 15:20 16:20 19:10
Cinema City Bemowo 2d 11:10 12:00 14:00 14:50 16:50 19:40 20:20 21:00 22:00 bilet
Cinema City Bemowo 3d dub 12:50 15:40
Cinema City Bemowo 3d 18:30 21:10
Cinema City Białołęka 2d dub 10:40 11:30 12:00 12:10 13:30 14:20 14:50 16:20
Cinema City Białołęka 2d 12:40 15:30 19:10 20:00 20:30 21:10 22:00 bilet
Cinema City Janki 2d 11:10 13:50 16:10 19:00 19:45 20:40 21:50
Cinema City Janki 2d dub 12:20 14:10 15:40 16:40 18:30 19:30
Cinema City Janki 3d dub 13:20
Cinema City Mokotów 2d dub 10:30 11:30 12:00 13:20 14:40 16:10 19:00
Cinema City Mokotów 2d 11:10 12:50 13:50 14:20 15:40 16:30 18:30 19:20 20:00 21:00 21:20 22:00 bilet
Cinema City Mokotów 3d dub 12:30 15:20 16:40
Cinema City Mokotów 3d 19:30
Cinema City Promenada 2d dub 10:40 12:40 13:30 15:30 16:20 19:10
Cinema City Promenada 2d 11:30 14:20 15:20 20:00 21:00 22:00 bilet
Cinema City Promenada 3d dub 14:50
Cinema City Promenada 3d 20:30
Cinema City Sadyba 2d 11:10 12:00 13:50 14:50 16:40 19:30 20:30 22:20 bilet
Cinema City Sadyba 2d dub 11:40 12:30 15:20 20:10
Cinema City Sadyba 3d 21:00
IMAX 3d dub 13:20 16:10
IMAX 3d 19:00 21:50
Multikino Młociny 11:15 11:45 14:25 15:50 19:15 19:45 20:15 21:25
Multikino Młociny dub 12:25 13:25 16:20
Multikino Młociny 3d dub 15:20
Multikino Targówek 11:30 12:55 14:25 15:50 20:15 21:10
Multikino Targówek dub 12:25 13:25 15:20 16:20 19:15
Multikino Targówek 3d dub 16:50
Multikino Targówek 3d 19:45
Multikino Ursynów dub 11:30 13:25 14:55
Multikino Ursynów 12:30 14:25 15:20 16:20 19:15 20:15 20:45 21:10
Multikino Ursynów 3d dub 16:50
Multikino Ursynów 3d 19:45
Multikino Wola 11:30 14:25 20:10 21:00
Multikino Wola dub 12:45 15:30 19:15
Multikino Wola 3d dub 13:25
Multikino Wola 3d 16:20
Multikino Złote Tarasy 11:30 14:25 15:20 20:15 21:10
Multikino Złote Tarasy dub 12:25
Multikino Złote Tarasy 3d 13:25 19:15
Multikino Złote Tarasy 3d dub 16:20
Downton Abbey: Nowa Epoka Downton Abbey: A New Era
Atlantic 11:30 17:45 20:15
Cinema City Arkadia 2d 12:50 20:40
Cinema City Bemowo 2d 14:20 20:00
Cinema City Białołęka 2d 13:20 20:50
Cinema City Janki 2d 13:00 19:10
Cinema City Mokotów 2d 15:30 20:50
Cinema City Promenada 2d 15:40 21:00
Cinema City Sadyba 2d 13:40 16:20 19:00 21:40
Multikino Młociny 13:00 19:55
Multikino Targówek 11:15
Multikino Ursynów 19:50
Multikino Wola 20:20
Multikino Złote Tarasy 15:05 20:15
Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore'a Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
Cinema City Arkadia 2d 12:10 21:10
Cinema City Arkadia 2d dub 15:10
Cinema City Bemowo 2d dub 11:15 14:15
Cinema City Bemowo 2d 20:15
Cinema City Białołęka 2d dub 12:30 15:30
Cinema City Białołęka 2d 18:30
Cinema City Janki 2d dub 11:40
Cinema City Janki 2d 15:00
Cinema City Mokotów 2d dub 10:40
Cinema City Mokotów 2d 13:40 19:50
Cinema City Promenada 2d dub 13:20 16:30 19:30
Cinema City Sadyba 2d 11:50 20:50
Cinema City Sadyba 2d dub 13:40 18:50
Multikino Młociny 12:45 20:35
Multikino Targówek dub 11:30 14:40
Multikino Targówek 14:00 20:00
Multikino Ursynów dub 12:30 15:40
Multikino Ursynów 19:00
Multikino Wola dub 15:00
Multikino Złote Tarasy dub 13:30
Fucking Bornholm Fucking Bornholm
Atlantic 14:00 16:00
Cinema City Arkadia 2d 19:40 21:50
Cinema City Bemowo 2d 19:30 21:45
Cinema City Białołęka 2d 16:00 20:40
Cinema City Janki 2d 20:40
Cinema City Mokotów 2d 15:30 18:30 20:50
Cinema City Promenada 2d 20:30
Cinema City Sadyba 2d 14:40 19:30 21:50
KINOkawiarna Stacja Falenica 16:00 20:30
Multikino Młociny 21:00
Multikino Targówek 19:40 21:15
Multikino Ursynów 19:35
Multikino Złote Tarasy 12:45
Igrzyska zwierzaków Daisy Quokka: World's Scariest Animal Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d dub 11:00 14:00 16:00
Cinema City Bemowo 2d dub 12:00 14:00 16:00
Cinema City Białołęka 2d dub 11:20 15:50
Cinema City Janki 2d dub 11:00 12:10 14:10 16:10
Cinema City Mokotów 2d dub 11:20 13:30 16:20
Cinema City Promenada 2d dub 11:20 12:00 14:00 16:00
Cinema City Sadyba 2d dub 12:00 14:00 16:00
Multikino Młociny dub 12:55 15:05
Multikino Targówek dub 11:00 13:10 15:20
Multikino Ursynów dub 12:25 14:35 16:30
Multikino Wola dub 13:20 15:20
Multikino Złote Tarasy dub 12:15 14:15
Krzyżacy Krzyżacy
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:00
Nasze magiczne Encanto Encanto
Cinema City Arkadia 2d dub 15:30
Cinema City Mokotów 2d dub 10:40 13:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:40 13:00
Cinema City Sadyba 2d dub 11:10 13:10
Multikino Młociny dub 14:30
Multikino Targówek dub 13:20
Multikino Ursynów dub 13:20
Multikino Wola dub 12:30
Nawet myszy idą do nieba I mysi patri do nebe
Cinema City Bemowo 2d dub 12:15
Cinema City Promenada 2d dub 12:15
Cinema City Sadyba 2d dub 11:40
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 16:15
Nieznośny ciężar wielkiego talentu The Unbearable Weight of Massive Talent
Atlantic 13:15
Cinema City Arkadia 2d 13:50 19:10
Cinema City Białołęka 2d 19:00
Cinema City Mokotów 2d 13:10 22:15 bilet
Cinema City Sadyba 2d 21:50
Multikino Młociny 21:35
Multikino Ursynów 21:35
Podpalaczka Firestarter Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d 15:30 19:50 22:00 bilet
Cinema City Bemowo 2d 13:20 15:30 19:50 22:00 bilet
Cinema City Białołęka 2d 15:20 19:40 21:50
Cinema City Janki 2d 14:40 16:50 20:30 21:50
Cinema City Mokotów 2d 15:30 19:50 22:00 bilet
Cinema City Promenada 2d 13:00 15:10 19:30 21:40
Cinema City Sadyba 2d 15:00 19:20 21:30
Multikino Młociny 15:50 20:45
Multikino Targówek 15:50 20:25
Multikino Ursynów 15:50 20:25
Multikino Wola 20:30
Multikino Złote Tarasy 19:50
Przeżyć Flee
KINOkawiarna Stacja Falenica 18:15
Przygoda Przygoda
Iluzjon Filmoteki Narodowej 17:30
Rodzinna zamiana ciał Le sens de la famille
Cinema City Arkadia 2d 11:40 18:30
Cinema City Promenada 2d 14:15
Cinema City Sadyba 2d 16:40
Rytmy Casablanki Haut et fort
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:00
Sonic 2. Szybki jak błyskawica Sonic the Hedgehog 2 Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d dub 11:40 12:35 14:20 15:10
Cinema City Bemowo 2d dub 11:20 12:40 15:20
Cinema City Białołęka 2d dub 11:00 12:40 13:40 15:00 16:20
Cinema City Janki 2d dub 11:20 12:30 13:00 15:10
Cinema City Mokotów 2d dub 11:00 12:00 13:40 16:20
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 12:50 13:40 15:20 16:20
Cinema City Sadyba 2d dub 11:50 13:00 14:30 15:40
Multikino Młociny dub 12:25 13:15 15:10
Multikino Targówek dub 11:15 13:00 15:45
Multikino Ursynów dub 11:00 12:45 13:45 15:30
Multikino Wola dub 12:20 14:55
Multikino Złote Tarasy dub 11:40 12:45 15:30
Spree Spree
Atlantic 14:30
Cinema City Arkadia 2d 19:55 22:00 bilet
Cinema City Białołęka 2d 20:10
Cinema City Mokotów 2d 19:00
Cinema City Promenada 2d 19:25 21:00
Szalony świat Louisa Waina The Electrical Life of Louis Wain
Atlantic 11:00
Cinema City Arkadia 2d 21:30
Cinema City Mokotów 2d 14:40
To nie wypanda Turning Red
Cinema City Arkadia 2d dub 10:50 11:50 13:10 16:50
Cinema City Białołęka 2d dub 12:30 13:30
Cinema City Janki 2d dub 12:15 14:30
Cinema City Mokotów 2d dub 10:40 11:30 14:00
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 12:30 13:20
Cinema City Sadyba 2d dub 11:00 13:10 15:30
Multikino Młociny dub 13:10
Multikino Targówek dub 11:00 12:10 14:30
Multikino Ursynów dub 12:20 14:45
Multikino Złote Tarasy dub 10:45
Trzy piętra Tre piani
Atlantic 15:15
KINOkawiarna Stacja Falenica 12:00
Wieczór kuglarzy Gycklarnas afton Rano Po południu Wieczorem
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:30
Wiking The Northman
Atlantic 20:30
Cinema City Arkadia 2d 14:20 20:20
Cinema City Bemowo 2d 20:40
Cinema City Białołęka 2d 14:50 20:20 21:30
Cinema City Janki 2d 15:40 18:30 21:20
Cinema City Mokotów 2d 20:40 21:40
Cinema City Promenada 2d 16:30 19:00 20:40 21:50
Cinema City Sadyba 2d 20:10
Multikino Młociny 20:20
Multikino Targówek 14:15 20:40
Multikino Ursynów 21:00
Multikino Wola 20:40
Multikino Złote Tarasy 21:15
Wszystko wszędzie naraz Everything Everywhere All at Once
Atlantic 11:45
Cinema City Arkadia 2d 21:10
Cinema City Bemowo 2d 14:00
Cinema City Białołęka 2d 21:20
Cinema City Mokotów 2d 20:20
Multikino Ursynów 11:20
X X
Cinema City Arkadia 2d 16:10 20:50
Cinema City Białołęka 2d 22:20 bilet
Cinema City Janki 2d 21:10
Cinema City Mokotów 2d 21:10
Cinema City Promenada 2d 21:40
Cinema City Sadyba 2d 20:50
Za duży na bajki Za duży na bajki
Cinema City Promenada 2d 10:30
Zaginione miasto The Lost City Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d 11:50 14:20
Multikino Targówek 21:30
Multikino Ursynów 12:25
Multikino Złote Tarasy 16:15
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

13 maja
6 maja
29 kwietnia

Zapowiedzi

20 maja
27 maja
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin