Lang gb
|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Bogowie
  3. Ocean ognia
  4. Dywizjon 303
  5. Kamerdyner
  6. Pierwszy człowiek
  7. Venom
  8. Serce nie sługa
  9. Iniemamocni 2
  10. 7 uczuć
KEI

Na film

Repertuar kin w Warszawie wg tytułu filmu

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

7 uczuć 7 uczuć Rano Po południu Wieczorem
Atlantic 13:40
Cinema City Arkadia 2d 14:30 19:35
Cinema City Bemowo 2d 14:20 20:05 bilet
Cinema City Janki 2d 19:30 22:00 bilet
Cinema City Mokotów 2d 10:40 17:00 19:30
Cinema City Promenada 2d 13:30 18:10 20:40 bilet
Cinema City Sadyba 2d 18:00 20:30 bilet
Kinoteka 11:30
Multikino Targówek 21:40 bilet
Multikino Ursynów 15:15 19:55 21:40 bilet
Multikino Wola 21:30 bilet
Multikino Złote Tarasy 13:45 19:10 21:45 bilet
Alfa Alpha
Cinema City Arkadia 2d dub 10:10 13:20 15:30 17:50
Cinema City Bemowo 2d dub 9:50 12:05 14:17 16:30 18:45
Cinema City Janki 2d dub 10:10 12:20 14:30 17:20
Cinema City Mokotów 2d dub 10:10 12:00 14:10 16:20 18:30
Cinema City Promenada 2d dub 11:10 13:20 15:30 17:40
Cinema City Sadyba 2d dub 11:00 13:10 15:20 17:30
Multikino Targówek dub 13:35 15:50
Multikino Ursynów dub 11:30 13:45
Animator Animator
Iluzjon Filmoteki Narodowej 16:00
Arka 2018: Ballada wojownika Arka 2018: Ballada wojownika
Wisła 16:00
Arytmia Arritmia
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:30 bilet
Basia – zestaw filmów krótkich Basia – zestaw filmów krótkich Rano Po południu Wieczorem
Muranów 11:00
Belladonna smutku Belladonna smutku
Muranów 18:00
Bergman: rok z życia Bergman: rok z życia
Elektronik 15:45
Bezimienne ptaki Birds Without Names
Kinoteka 18:00
Biały kieł Croc-Blanc
Cinema City Bemowo 2d dub 9:55
Cinema City Janki 2d dub 11:00
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00
Bing Bing Rano Po południu Wieczorem
Multikino Targówek dub 10:30
Multikino Ursynów dub 10:30
Multikino Wola dub 10:30
Multikino Złote Tarasy dub 10:30
Bohemian Rhapsody Bohemian Rhapsody
Atlantic 9:40 12:20 15:00 17:40 20:15
Cinema City Arkadia 2d 10:45 13:30 15:00 16:15 17:55 19:05 20:45 bilet 21:55 bilet
Cinema City Bemowo 2d 12:45 15:35 18:25 21:15 bilet
Cinema City Janki 2d 13:00 15:50 18:40 21:30 bilet
Cinema City Mokotów 2d 11:15 14:00 15:15 16:45 18:00 19:30 20:45 bilet 22:15 bilet
Cinema City Promenada 2d 12:00 14:45 16:15 17:30 19:00 20:15 bilet 21:45 bilet
Cinema City Sadyba 2d 12:15 15:00 17:45 20:30 bilet
Multikino Targówek 11:50 14:40 17:30 18:05 19:45 20:20 bilet
Multikino Ursynów 11:50 14:40 17:30 18:05 19:10 20:20 bilet 20:55 bilet
Multikino Wola 12:30 15:20 18:10 21:00 bilet
Multikino Złote Tarasy 11:50 14:50 17:50 19:40 20:50 bilet
Praha 20:30
Wisła 17:30 20:20 bilet
Braterstwo ostrzy: piekielna bitwa Brotherhood of Blades II: The Infernal Battlefield
Kinoteka 21:00 bilet
Ceremonia Zamknięcia: Życie raz Ceremonia Zamknięcia: Życie raz
Luna 19:00
Chef Flynn Chef Flynn
Muranów 11:00 14:15 18:15
Chwilowe trudności Chwilowe trudności Rano Po południu Wieczorem
Luna 16:00
Climax Climax
Muranów 16:00 18:00 20:00 bilet
Cudowne chwile Cudowne chwile
Muranów 13:00
Cykl filmów Jurija Norsztejna Cykl filmów Jurija Norsztejna
Luna 10:00
Dlaczego jesteśmy kreatywni? Why Are We Creative: The Centipede's Dilemma
Atlantic 20:40 bilet
Elektronik 18:00
Kinoteka 13:25 18:15 20:35 bilet
Kultura 13:15 17:15
Praha 18:00
Dziadek do orzechów i cztery królestwa The Nutcracker and the Four Realms Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00 11:00 12:10 13:10 14:20 16:30 16:35 18:50
Cinema City Bemowo 2d dub 11:05 13:20 15:35 17:50
Cinema City Janki 3d dub 10:10
Cinema City Janki 2d dub 11:30 13:50 16:10 18:30
Cinema City Mokotów 2d dub 10:10 12:20 14:30 16:40 18:50
Cinema City Mokotów 3d dub 11:10 13:20
Cinema City Mokotów 2d 15:30
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 12:10 14:20 16:30 18:40
Cinema City Promenada 3d dub 11:00
Cinema City Sadyba 3d dub 10:30 12:40 14:50
Cinema City Sadyba 2d dub 11:50 14:00 16:10 18:20
Multikino Targówek dub 10:55 13:10 15:25 17:40
Multikino Ursynów dub 10:35 12:50 15:05 17:20
Multikino Wola dub 11:55 14:10
Multikino Złote Tarasy dub 10:05 15:10 17:25
Praha dub 12:00
Wisła dub 13:00
Dziewczyna w sieci pająka The Girl in the Spider's Web
Cinema City Arkadia 2d 21:45 bilet
Cinema City Bemowo 2d 22:40 bilet
Cinema City Mokotów 2d 22:20 bilet
Cinema City Sadyba 2d 22:00 bilet
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Atlantic 2d dub 10:10 12:50
Atlantic 2d 15:30 18:10 20:45 bilet
Cinema City Arkadia 3d dub 10:00 4dx 12:45 4dx 13:45 15:30 4dx 18:15 4dx 21:00 4dx bilet
Cinema City Arkadia 2d 11:00 16:30 19:20 20:20 bilet 22:10 bilet
Cinema City Arkadia 2d dub 12:00 14:45 17:30
Cinema City Bemowo 3d dub 9:55 14:55
Cinema City Bemowo 2d dub 10:50 13:40 16:30 19:20
Cinema City Bemowo 2d 12:07 17:45 20:35 bilet 22:10 bilet
Cinema City Janki 3d dub 10:00 14:30
Cinema City Janki 2d dub 11:30 16:00 19:00
Cinema City Janki 2d 13:00 17:30 20:30 bilet 22:00 bilet
Cinema City Mokotów 2d dub 11:00 13:45 17:45
Cinema City Mokotów 2d 12:15 16:30 19:15 20:30 bilet 22:00 bilet
Cinema City Mokotów 3d dub 15:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 12:30 15:15 18:00
Cinema City Promenada 3d dub 11:00 13:45
Cinema City Promenada 2d 16:30 19:15 20:45 bilet 22:00 bilet
Cinema City Sadyba 2d dub 10:00 12:30 15:15
Cinema City Sadyba 2d 18:00 20:45 bilet
IMAX 3d dub 11:00 13:45 16:30
IMAX 3d 19:15 22:00 bilet
Kinoteka 12:30 14:30 15:15 17:15 20:00 bilet
Multikino Targówek dub 10:00 10:25 11:00 13:25 16:25 17:00 19:00
Multikino Targówek 13:00 16:00 20:00 bilet
Multikino Targówek 3d dub 14:00
Multikino Ursynów dub 10:00 13:20 16:20 17:00 18:40
Multikino Ursynów 3d dub 11:00 14:00
Multikino Ursynów 13:00 15:50 19:20 20:00 bilet
Multikino Wola dub 11:00 12:40 17:00 18:30
Multikino Wola 3d dub 14:00
Multikino Wola 15:40 20:00 bilet
Multikino Złote Tarasy dub 10:00 10:50 13:50 14:55 17:55
Multikino Złote Tarasy 13:00 15:50 16:55 18:40 20:00 bilet 20:55 bilet
Praha dub 12:20 15:10 17:50
Wisła dub 15:10
Wisła 20:15 bilet
Gentleman z rewolwerem The Old Man & the Gun
Cinema City Arkadia 2d 12:20 15:20 17:30 20:10 bilet 22:20 bilet
Cinema City Bemowo 2d 12:10 16:54 19:00 21:10 bilet
Cinema City Janki 2d 15:15 20:20 bilet 22:30 bilet
Cinema City Mokotów 2d 12:30 17:40 19:50 22:00 bilet
Cinema City Promenada 2d 11:20 16:00 19:50 22:00 bilet
Cinema City Sadyba 2d 10:30 13:00 17:00 19:10 21:20 bilet
Elektronik 14:00
KINOkawiarna Stacja Falenica 18:00
Kultura 15:30 19:00
Głębokie rzeki Głębokie rzeki
Elektronik 21:00
Halloween Halloween Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d 22:25 bilet
Cinema City Mokotów 2d 14:40
Hotel transylwania 3 Hotel Transylvania 3
Cinema City Arkadia 2d dub 11:30 13:40 15:50 18:00
Cinema City Bemowo 2d dub 11:30 13:40 15:50 18:00
Cinema City Janki 2d dub 11:10 13:30 15:50 18:10
Cinema City Mokotów 2d dub 11:40 13:50 16:00 18:10
Cinema City Promenada 2d dub 11:30 13:40 15:50 18:00
Cinema City Sadyba 2d dub 10:00 12:10 14:20 16:30 18:40
KINOkawiarna Stacja Falenica 2d dub 16:00
Multikino Targówek dub 10:35 12:50 15:05 17:20
Multikino Ursynów dub 10:10 12:25 14:40 16:55
Multikino Wola dub 10:25
Multikino Złote Tarasy dub 11:55 14:10
Wisła dub 13:00 15:15
Iniemamocni 2 The Incredibles 2
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00
Cinema City Promenada 2d dub 11:20
Jak pies z kotem Jak pies z kotem
Kultura 15:15
Jeszcze dzień życia Another Day of Life
Muranów 12:45
Kamerdyner Kamerdyner Rano Po południu Wieczorem
Atlantic 12:40
Cinema City Arkadia 2d 13:00
Klakson i spółka Wheely
Kino na boku dub 14:30 18:30
Multikino Targówek dub 11:25 13:30 15:35 17:40
Multikino Ursynów dub 11:15 16:00 17:50
Multikino Wola dub 10:25 11:50
Multikino Złote Tarasy dub 11:00 13:05
Praha dub 10:00 16:40
Wisła dub 11:10 14:15
Kler Kler
Ada Kino Studyjne 15:00 18:00
Cinema City Arkadia 2d 12:15 16:00 18:55 21:45 bilet
Cinema City Bemowo 2d 11:35 14:25 17:15 20:05 bilet
Cinema City Janki 2d 12:30 15:25 18:20 21:15 bilet
Cinema City Mokotów 2d 10:15 13:00 15:45 18:30 21:15 bilet
Cinema City Promenada 2d 11:45 14:30 17:15 20:00 bilet
Cinema City Sadyba 2d 12:45 15:30 18:15 21:00 bilet
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:00
Kinoteka 10:00 14:35
Multikino Targówek 12:15 15:05 17:55 20:45 bilet
Multikino Ursynów 12:10 15:00 17:50 20:40 bilet
Multikino Wola 13:55 16:45 19:35
Multikino Złote Tarasy 16:20 21:40 bilet
Praha 14:00
Wisła 17:45
Kopciuszek. Historia prawdziwa Cinderella 3D
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00
Cinema City Bemowo 2d dub 10:00
Cinema City Janki 2d dub 10:50
Cinema City Mokotów 2d dub 10:45
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 14:00
Cinema City Sadyba 2d dub 11:00
Multikino Targówek dub 10:10
Multikino Ursynów dub 10:05
Krew wilków The Blood of Wolves
Kinoteka 20:30 bilet
Krzysiu, gdzie jesteś? Disney's Christopher Robin Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Mokotów 2d dub 10:15
Książka Lili El libro de Lila
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 11:00
Księżniczka Rosa i Klimek Księżniczka Rosa i Klimek
Praha 11:00
Martwe jaskółki Martwe jaskółki
Luna 14:00
Mała czarownica Die kleine Hexe
Praha 13:00
Mała stopa Smallfoot Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Bemowo 2d dub 10:00
Cinema City Sadyba 2d dub 10:00
Multikino Targówek dub 11:20
Multikino Ursynów dub 10:00 11:50
Misiowe poranki: Gwiezdni odkrywcy - inscenizowana ... Misiowe poranki: Gwiezdni odkrywcy - inscenizowana zabawa w wyprawę rakietą kosmiczną
Wisła 10:30
Multikino VR: Ekstremalne przeżycia Multikino VR: Ekstremalne przeżycia
Multikino Targówek 15:10 19:10
Multikino Złote Tarasy 15:10 19:10
Multikino VR: Miasta świata Multikino VR: Miasta świata
Multikino Targówek 13:20 16:30 18:40
Multikino Złote Tarasy 13:20 16:30 18:40
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Multikino Targówek 12:00 14:30 17:00 18:10 19:40
Multikino Złote Tarasy 12:00 14:30 17:00 18:10 19:40
Multikino VR: The best of VR Multikino VR: The best of VR Rano Po południu Wieczorem
Multikino Targówek 12:40 13:50 15:50 17:40 20:20 bilet
Multikino Złote Tarasy 12:40 13:50 15:50 17:40 20:20 bilet
Multikino VR: Thrillery Multikino VR: Thrillery
Multikino Targówek 21:00 bilet 21:30 bilet
Multikino Złote Tarasy 21:00 bilet 21:30 bilet
Muszę opowiedzieć Muszę opowiedzieć
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:00
Na wskroś Cross My Heart
Kino na boku dub 11:00
Niech będzie Liza Niech będzie Liza
Luna 18:30
Niedźwiedzie Kamczatki. Początek życia Niedźwiedzie Kamczatki. Początek życia Rano Po południu Wieczorem
Elektronik 16:00
Nu Nu
Elektronik 17:30
Obcy dom Obcy dom
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:00 bilet
Oblicze mroku Look Away
Cinema City Arkadia 2d 20:05 bilet
Ocean ognia Hunter Killer
Cinema City Arkadia 2d 22:10 bilet
Cinema City Janki 2d 20:50 bilet
Cinema City Mokotów 2d 13:10
Cinema City Sadyba 2d 20:50 bilet
Persona Persona Rano Po południu Wieczorem
Muranów 21:45 bilet
Pierwszy człowiek First Man
Cinema City Mokotów 2d 11:20 20:30 bilet
Cinema City Promenada 2d 20:10 bilet
Cinema City Sadyba 2d 20:30 bilet
Kinoteka 11:40
Multikino Ursynów 12:15
Planeta singli 2 Planeta singli 2
Atlantic 10:20 15:30 17:50 20:10
Cinema City Arkadia 2d 10:00 11:00 11:45 12:30 13:30 14:15 15:00 16:00 16:40 16:45 17:35 18:30 19:15 20:10 bilet 21:05 bilet 21:50 bilet 22:45 bilet
Cinema City Bemowo 2d 10:55 13:30 14:25 16:05 17:00 18:40 19:35 21:15 bilet 22:10 bilet
Cinema City Janki 2d 10:00 11:20 12:40 14:00 15:20 16:40 18:00 19:20 20:40 bilet 22:00 bilet
Cinema City Mokotów 2d 10:00 11:30 12:30 14:00 15:00 15:45 16:30 17:30 18:15 19:00 20:00 bilet 20:45 bilet 21:30 bilet 22:30 bilet
Cinema City Promenada 2d 10:00 11:00 12:00 12:45 13:30 14:30 15:15 16:00 17:00 17:45 18:30 19:30 20:15 bilet 21:00 bilet 22:00 bilet
Cinema City Sadyba 2d 11:00 12:00 13:30 14:30 15:15 16:00 17:00 17:45 18:30 19:30 20:15 bilet 21:00 bilet
Kino na boku 16:30 20:30
Kinoteka 10:30 13:00 17:45 20:15 bilet
Multikino Targówek 10:15 11:15 12:50 13:50 14:50 15:25 16:25 17:25 18:00 19:00 20:10 bilet 20:35 bilet 21:35 bilet
Multikino Ursynów 10:15 11:15 12:50 13:50 15:25 16:25 18:00 19:00 19:35 20:35 bilet 21:35 bilet
Multikino Wola 10:15 12:50 15:25 16:25 18:00 19:00 20:35 bilet 21:35 bilet
Multikino Złote Tarasy 10:15 12:50 15:25 16:25 18:00 19:00 20:35 bilet 21:35 bilet
Praha 15:30 18:00 20:25
Wisła 18:00 20:10 bilet
Poczta Świętego Mikołaja Pixi Post eta opari-emaileak
Praha dub 10:15 13:15
Praha 15:00
Podrzutki Podrzutki
Luna 16:00
Raz, dwa, trzy, kryjesz ty Raz, dwa, trzy, kryjesz ty Rano Po południu Wieczorem
Kinoteka 15:30
Samui Song Tajlandia
Kinoteka 13:00
Serce nie sługa Serce nie sługa
Multikino Targówek 19:35
Siódma pieczęć Sjunde inseglet, Det
Elektronik 19:45
Skarb Comoara
Luna 13:00
Song Lang Song Lang Rano Po południu Wieczorem
Muranów 15:30
Spitak Spitak
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:00
Stacja Seul Stacja Seul
Muranów 21:45 bilet
Suspiria Suspiria
Cinema City Arkadia 2d 21:05 bilet
Cinema City Bemowo 2d 21:00 bilet
Cinema City Mokotów 2d 21:00 bilet
Cinema City Sadyba 2d 21:40 bilet
Kinoteka 13:15 16:00 20:10 bilet
Kultura 20:00
U-jazdowski 14:00
Tajemnice Silver Lake Under the Silver Lake
Muranów 20:00 bilet
Touch Me Not Touch Me Not Rano Po południu Wieczorem
Elektronik 21:30
KINOkawiarna Stacja Falenica 19:00
Kinoteka 10:50 15:25 18:00 21:10 bilet
Kultura 13:00 20:45
Muranów 16:00 18:15
U-jazdowski 16:45
Trzej bohaterowie i Szamachańska Caryca Trzej bohaterowie i Szamachańska Caryca
Luna 11:00
Uciekinierzy Uciekinierzy
Luna 20:30 bilet
Ulica konfliktu No.1 Chung Ying Street
Kinoteka 18:00
Umrzesz jutro Umrzesz jutro
Muranów 20:00 bilet
Urfin Dżus i jego drewniani żołnierze Urfin Dżus i jego drewniani żołnierze Rano Po południu Wieczorem
Luna 12:00
Utoya. 22 lipca Utoya. 22 lipca
KINOkawiarna Stacja Falenica 13:00
Kinoteka 14:00 19:00 21:00 bilet
Kultura 18:00
Praha 18:40
Venom Venom
Cinema City Arkadia 2d 11:00 17:05
Cinema City Bemowo 2d dub 12:00
Cinema City Janki 2d dub 12:50
Cinema City Mokotów 2d dub 12:45
Cinema City Mokotów 2d 22:00 bilet
Cinema City Sadyba 2d dub 11:10
Cinema City Sadyba 2d 15:30
Multikino Targówek 12:20 19:55 22:00 bilet
Vermeer i muzyka. Sztuka miłości i odpoczynku Vermeer i muzyka. Sztuka miłości i odpoczynku
Muranów 11:30 13:30
Wdowy Widows
Atlantic 10:30 18:10
Cinema City Arkadia 2d 10:40 13:20 16:00 18:45 21:30 bilet
Cinema City Bemowo 2d 13:35 16:20 19:05 21:50 bilet
Cinema City Janki 2d 16:40 19:20 22:00 bilet
Cinema City Mokotów 2d 14:20 17:00 19:40 22:20 bilet
Cinema City Promenada 2d 13:10 15:50 18:30 21:10 bilet
Cinema City Sadyba 2d 11:00 13:40 16:20 19:00 21:40 bilet
Multikino Targówek 19:25 20:55 bilet
Multikino Ursynów 18:15 21:00 bilet
Wieś pływających krów Wieś pływających krów Rano Po południu Wieczorem
Elektronik 14:15
KINOkawiarna Stacja Falenica 17:00
Winni Den skyldige
Cinema City Arkadia 2d 11:10 19:40
Cinema City Bemowo 2d 20:10 bilet 22:15 bilet
Cinema City Mokotów 2d 20:20 bilet
Cinema City Promenada 2d 20:50 bilet
Cinema City Sadyba 2d 13:30 19:40
Kinoteka 12:40 17:20 19:15
Muranów 11:15 15:00 16:30 20:30 bilet
Praha 20:35
Worek bez dna Worek bez dna
Elektronik 19:00
Z ojca na syna Father to Son
Kinoteka 15:30
Zegar czarnoksiężnika The House with a Clock in its Walls
Multikino Złote Tarasy dub 11:25
Zimna wojna Zimna wojna Rano Po południu Wieczorem
Kinoteka 11:00 16:15
Multikino Ursynów 14:05 16:10
Zwyczajna przysługa A Simple Favor
Multikino Złote Tarasy 12:20
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

16 listopada
9 listopada
2 listopada

Zapowiedzi

23 listopada
29 listopada
30 listopada
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin