Lang pl
|

Top 10

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Pane dal Cielo
  3. Dywizjon 303
  4. Kamerdyner
  5. First Man
  6. 7 uczuć
  7. Once Upon a Deadpool
  8. A Star Is Born
  9. The Nutcracker and the...
  10. Zimna wojna
KEI

Cinema program by movie.

Movie showtimes in Warszawa by movie title

Choose hour
Any hour 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

7 uczuć 7 uczuć Morning Afternoon Evening
Cinema City Sadyba 2d 22:00 ticket
Kinoteka 16:35 ticket
Luna 17:00 ticket
Ajka Ajka
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:15
Kinoteka 15:30 ticket
Anni Anni
U-jazdowski 17:00
Aquaman Aquaman
Atlantic 2d 12:00 14:50 17:40 20:15
Cinema City Arkadia 3d dub 13:40 4dx 19:10 4dx ticket
Cinema City Arkadia 2d dub 15:00 ticket
Cinema City Arkadia 2d 18:00 ticket 21:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 9:10 13:00 15:50 ticket
Cinema City Bemowo 2d 18:40 ticket 21:30 ticket
Cinema City Janki 2d dub 12:20 15:20 ticket
Cinema City Janki 2d 18:20 ticket 21:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 15:15 ticket
Cinema City Mokotów 2d 18:15 ticket 21:15 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 12:40 15:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 18:20 ticket 21:10 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 16:20 ticket
Cinema City Sadyba 2d 19:10 ticket 22:00 ticket
IMAX 3d 12:20 15:10 ticket 18:00 ticket 20:50 ticket
Multikino Targówek dub 11:30 14:30 ticket 17:30 ticket
Multikino Targówek 20:30 ticket
Multikino Ursynów dub 11:30 14:30 ticket 17:30 ticket
Multikino Ursynów 20:30 ticket
Multikino Wola dub 10:00 17:30 ticket
Multikino Wola 3d dub 14:30 ticket
Multikino Wola 20:30 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 11:10
Multikino Złote Tarasy 14:15 ticket 17:20 ticket 20:30 ticket
Australia Australia
Kinoteka 15:50 ticket 18:40 ticket 20:15 ticket 21:30 ticket
Autsajder Autsajder Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d 13:30 18:10 ticket 20:20 ticket 22:30 ticket
Cinema City Bemowo 2d 12:50 17:40 ticket 19:50 ticket 22:00 ticket
Cinema City Janki 2d 13:30 17:40 ticket 19:50 ticket 22:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 12:10 16:40 ticket 18:50 ticket 21:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 13:10 17:30 ticket 19:40 ticket 21:50 ticket
Cinema City Sadyba 2d 12:50 17:40 ticket 19:50 ticket 22:00 ticket
Kinoteka 21:15 ticket
Kultura 20:30
Praha 20:50
Bohemian Rhapsody Bohemian Rhapsody
Atlantic 13:00 15:40
Cinema City Arkadia 2d 14:45 ticket 19:30 ticket 22:15 ticket
Cinema City Bemowo 2d 20:10 ticket
Cinema City Janki 2d 21:15 ticket
Cinema City Mokotów 2d 12:30 17:30 ticket 22:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 20:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d 13:00 19:00 ticket
Kino na boku 20:15
Multikino Targówek 18:10 ticket 21:00 ticket
Multikino Ursynów 12:30 15:20 ticket 18:10 ticket 21:10 ticket
Multikino Wola 15:00 ticket 17:50 ticket
Multikino Złote Tarasy 19:05 ticket 21:30 ticket
Wisła 15:00 ticket 20:20 ticket
Once Upon a Deadpool Once Upon a Deadpool
Praha 20:35
Chef Flynn Chef Flynn
Muranów 17:00 ticket
Chłopcy i dziewczyny Chłopcy i dziewczyny
U-jazdowski 18:00
Climax Climax Morning Afternoon Evening
Muranów 15:15 ticket 22:30 ticket
U-jazdowski 18:00 18:30
Creed II Creed II
Cinema City Arkadia 2d 20:30 ticket 21:45 ticket
Cinema City Janki 2d 21:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d 11:45 21:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 22:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d 20:50 ticket
Czas na Ilhan Czas na Ilhan
U-jazdowski 17:45
Czeski Allah Czeski Allah
U-jazdowski 20:15
The Possession of Hannah Grace The Possession of Hannah Grace
Cinema City Arkadia 2d 14:00 ticket 18:00 ticket 20:00 ticket 22:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d 15:20 ticket 19:00 ticket 21:00 ticket 22:30 ticket
Cinema City Janki 2d 15:40 ticket 19:45 ticket 21:45 ticket
Cinema City Mokotów 2d 13:00 17:10 ticket 20:30 ticket 22:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 13:00 16:00 ticket 20:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d 14:20 ticket 19:20 ticket 21:15 ticket
Multikino Targówek 16:05 ticket 18:30 ticket 20:40 ticket
Multikino Ursynów 11:40 19:25 ticket 21:25 ticket
Multikino Złote Tarasy 17:15 ticket 19:20 ticket 22:00 ticket
Why Are We Creative: The Centipede's Dilemma Why Are We Creative: The Centipede's Dilemma Morning Afternoon Evening
Kinoteka 13:30
Dobra zmiana Dobra zmiana
Muranów 19:30 ticket
The Nutcracker and the Four Realms The Nutcracker and the Four Realms
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00 13:30
Cinema City Bemowo 2d dub 10:45 13:50
Cinema City Mokotów 2d dub 11:10 13:20
Cinema City Promenada 2d dub 10:10 12:20
Cinema City Sadyba 2d dub 12:55
Multikino Targówek dub 10:00 15:00 ticket
Multikino Ursynów dub 10:00 12:15
Multikino Wola dub 9:30
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
Cinema City Arkadia 2d dub 11:15 14:00 ticket 16:45 ticket
Cinema City Arkadia 2d 12:15 15:00 ticket 17:45 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 15:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d 18:30 ticket
Cinema City Janki 2d dub 11:50 17:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:30 13:15 16:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 18:45 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:15 15:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 12:15 17:45 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:00 13:45
Cinema City Sadyba 2d 16:30 ticket
Kinoteka 15:30 ticket
Multikino Targówek dub 10:00 14:35 ticket 17:25 ticket
Multikino Targówek 20:15 ticket
Multikino Ursynów dub 11:45 17:25 ticket
Multikino Ursynów 14:35 ticket 20:15 ticket
Multikino Wola 10:30 19:30 ticket
Multikino Złote Tarasy 14:35 ticket 19:50 ticket
Fuga Fuga
Atlantic 10:00
Cinema City Arkadia 2d 11:45 16:00 ticket 21:45 ticket
Cinema City Bemowo 2d 12:20
Cinema City Janki 2d 13:20
Cinema City Mokotów 2d 13:00 21:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 12:15 20:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d 16:00 ticket
KINOkawiarna Stacja Falenica 13:00 18:00
Kinoteka 14:20 ticket 18:00 ticket 21:30 ticket
Kultura 13:30 18:30
Multikino Targówek 10:50
Multikino Ursynów 21:55 ticket
Praha 11:00
U-jazdowski 16:00 18:00 20:00
Wisła 18:30 ticket
Genesis 2.0 Genesis 2.0 Morning Afternoon Evening
Kinoteka 18:15 ticket
Kultura 15:00
Luna 11:15
The Old Man & the Gun The Old Man & the Gun
Cinema City Mokotów 2d 15:00 ticket 19:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d 20:30 ticket
The Grinch The Grinch
Cinema City Arkadia 2d dub 10:30 11:30 12:30 13:30 14:30 ticket 15:30 ticket 16:30 ticket 17:30 ticket 18:30 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00 12:00 13:00 14:00 ticket 15:00 ticket 16:00 ticket 17:00 ticket 18:00 ticket
Cinema City Janki 2d dub 9:00 11:00 12:00 13:00 14:00 ticket 15:00 ticket 16:00 ticket 17:00 ticket 18:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 11:30 12:30 13:30 14:30 ticket 15:30 ticket 16:30 ticket 17:30 ticket 18:30 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 11:30 12:30 13:30 14:30 ticket 15:30 ticket 16:30 ticket 17:30 ticket 18:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 10:20 11:00 12:30 13:30 14:30 ticket 15:30 ticket 16:30 ticket 17:30 ticket 18:30 ticket
Kinoteka 12:20 16:30 ticket
Multikino Targówek dub 10:00 10:30 11:45 12:10 12:35 13:50 14:15 ticket 14:40 ticket 15:55 ticket 16:20 ticket 16:45 ticket 18:00 ticket
Multikino Ursynów dub 10:00 10:40 11:45 12:45 13:50 14:50 ticket 15:55 ticket 16:55 ticket 18:00 ticket 19:00 ticket
Multikino Wola dub 10:00 12:15 13:05 14:20 ticket 16:25 ticket 18:30 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 9:00 10:00 11:10 12:20 13:20 15:30 ticket 17:45 ticket
Praha 14:00 16:10
Wisła dub 14:30 ticket 16:30 ticket
Hotel Transylvania 3 Hotel Transylvania 3
Cinema City Arkadia 2d dub 9:55
Cinema City Janki 2d dub 11:10
Cinema City Mokotów 2d dub 10:20
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 14:30 ticket
Hubble 3D Hubble 3D
IMAX 3d 11:00
Jak pies z kotem Jak pies z kotem Morning Afternoon Evening
Muranów 11:00
Kamerdyner Kamerdyner
Atlantic 10:20
Kinshasa Makambo Kinshasa Makambo
U-jazdowski 20:15
Kler Kler
Cinema City Sadyba 2d 15:00 ticket
Kinoteka 10:45
The Salesman Forushande
Multikino Targówek 12:00
Multikino Ursynów 12:00
Multikino Wola 12:00
Multikino Złote Tarasy 12:00
Cinderella 3D Cinderella 3D Morning Afternoon Evening
Cinema City Promenada 2d dub 10:00
Wildlife Wildlife
Atlantic 13:10
Cinema City Arkadia 2d 11:10 19:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d 10:00 14:15 ticket 20:15 ticket
Cinema City Promenada 2d 13:45
Cinema City Sadyba 2d 13:45 21:45 ticket
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:30
Kultura 17:45
Luna 15:00 ticket
Praha 16:10
Wisła 12:30
Kto napisze naszą historię Kto napisze naszą historię
Atlantic 11:00
Kursk Kursk
Cinema City Arkadia 2d 12:00 14:30 ticket 17:00 ticket 19:30 ticket 22:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d 13:00 15:30 ticket 18:00 ticket 20:30 ticket
Cinema City Janki 2d 11:00 15:30 ticket 18:40 ticket 21:10 ticket
Cinema City Mokotów 2d 10:00 12:30 15:00 ticket 17:30 ticket 20:00 ticket 22:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 11:30 14:00 ticket 16:30 ticket 19:00 ticket 21:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d 11:30 14:00 ticket 16:30 ticket 19:00 ticket 21:30 ticket
Luna 11:30
Multikino Targówek 17:20 ticket 20:00 ticket
Multikino Ursynów 16:55 ticket 20:40 ticket
Praha 18:15
Wisła 20:30 ticket
Leto Leto
Muranów 13:00
Ludzie kontra delfiny Ludzie kontra delfiny Morning Afternoon Evening
U-jazdowski 18:45
Et les mistrals gagnants Et les mistrals gagnants
Kinoteka 15:10 ticket
Praha 10:00 13:45
Mary Poppins Returns Mary Poppins Returns
Atlantic dub 10:15 12:45
Atlantic 15:15 ticket 17:45 ticket 20:15 ticket
Cinema City Arkadia 2d dub 13:30 16:15 ticket
Cinema City Arkadia 2d 19:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 14:45 ticket 17:30 ticket
Cinema City Bemowo 2d 20:15 ticket
Cinema City Janki 2d dub 14:40 ticket 17:20 ticket
Cinema City Janki 2d 20:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 13:45 16:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d 19:15 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 14:40 ticket 17:20 ticket
Cinema City Promenada 2d 20:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 10:20 14:40 ticket 17:20 ticket
Cinema City Sadyba 2d 20:00 ticket
Kinoteka 12:20 15:00 ticket 17:45 ticket 20:30 ticket
Multikino Targówek dub 10:00 14:55 ticket 17:45 ticket
Multikino Targówek 20:40 ticket
Multikino Ursynów dub 12:10 14:55 ticket 17:45 ticket
Multikino Ursynów 20:40 ticket
Multikino Wola dub 12:35 15:20 ticket 18:05 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 11:45 14:50 ticket 17:45 ticket
Multikino Złote Tarasy 20:40 ticket
Praha dub 15:20 18:00
Wisła dub 18:00 ticket
Smallfoot Smallfoot
Multikino Ursynów dub 10:15
Mission Kathmandu: The Adventures of Nelly & Simon Mission Kathmandu: The Adventures of Nelly & Simon
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00
Cinema City Janki 2d dub 11:30
Cinema City Mokotów 2d dub 11:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:15
Cinema City Sadyba 2d dub 12:20
Multikino Ursynów dub 12:20
Norm of the North 2 Norm of the North 2 Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00 13:00 15:00 ticket 17:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 12:30 14:30 ticket 16:30 ticket
Cinema City Janki 2d dub 12:30 14:30 ticket 16:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 12:00 14:00 ticket 16:00 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 12:00 14:00 ticket 16:00 ticket 18:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:00 13:00 15:00 ticket 17:00 ticket
Kino na boku dub 12:00 14:00
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 16:00
Kinoteka 12:20
Multikino Targówek dub 10:45 12:55 15:05 ticket 17:15 ticket
Multikino Ursynów dub 11:20 13:30 14:40 ticket 17:15 ticket
Multikino Wola dub 15:10 ticket 17:20 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 10:40 12:50 15:00 ticket
Praha dub 10:10 12:10 14:10
Wisła dub 13:30
Miłość jest wszystkim Miłość jest wszystkim
Cinema City Arkadia 2d 10:15 13:00 15:45 ticket 18:30 ticket 21:15 ticket
Cinema City Bemowo 2d 11:10 17:00 ticket 19:40 ticket
Cinema City Janki 2d 13:30 18:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d 10:00 15:30 ticket 19:00 ticket 21:40 ticket
Cinema City Promenada 2d 12:00 18:00 ticket 20:40 ticket
Cinema City Sadyba 2d 18:10 ticket
Kinoteka 20:40 ticket
Multikino Targówek 12:15 15:20 ticket 20:45 ticket
Multikino Ursynów 15:40 ticket 18:25 ticket 21:00 ticket
Multikino Wola 20:50 ticket
Multikino Złote Tarasy 17:50 ticket
Multikino VR: Ekstremalne przeżycia Multikino VR: Ekstremalne przeżycia
Multikino Targówek 19:00 ticket
Multikino Złote Tarasy 19:00 ticket
Multikino VR: Miasta świata Multikino VR: Miasta świata
Multikino Targówek 18:00 ticket 19:40 ticket
Multikino Złote Tarasy 18:00 ticket 19:40 ticket
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Multikino Targówek 18:30 ticket 20:10 ticket
Multikino Złote Tarasy 18:30 ticket 20:10 ticket
Multikino VR: The best of VR Multikino VR: The best of VR Morning Afternoon Evening
Multikino Targówek 17:20 ticket 20:40 ticket
Multikino Złote Tarasy 17:20 ticket 20:40 ticket
Multikino VR: Thrillery Multikino VR: Thrillery
Multikino Targówek 21:20 ticket
Multikino Złote Tarasy 21:20 ticket
Młodzi idą dalej Młodzi idą dalej
U-jazdowski 19:30
Troppa grazia Troppa grazia
Kultura 13:00
Praha 11:45
A Star Is Born A Star Is Born
Atlantic 15:20 ticket 18:00 ticket
Cinema City Arkadia 2d 10:30 12:15 16:10 ticket 19:00 ticket 20:30 ticket
Cinema City Bemowo 2d 12:30 17:20 ticket 20:00 ticket
Cinema City Janki 2d 14:15 ticket 18:00 ticket 20:50 ticket
Cinema City Mokotów 2d 11:30 14:20 ticket 17:10 ticket 20:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 15:00 ticket 17:50 ticket 20:40 ticket
Cinema City Sadyba 2d 14:50 ticket 17:40 ticket 20:30 ticket
Kinoteka 12:30 15:15 ticket 20:45 ticket
Multikino Targówek 14:55 ticket 17:50 ticket 20:05 ticket
Multikino Ursynów 12:10 15:00 ticket 17:50 ticket 20:05 ticket 21:05 ticket
Multikino Wola 14:00 ticket 20:45 ticket
Multikino Złote Tarasy 12:50 14:30 ticket 17:25 ticket 20:20 ticket
Praha 18:10
Wisła 17:45 ticket
Normalny autystyczny film Normalny autystyczny film Morning Afternoon Evening
U-jazdowski 16:15
Loro Loro
Muranów 19:00 ticket
Overlord Overlord
Cinema City Arkadia 2d 21:50 ticket
Cinema City Mokotów 2d 22:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 22:00 ticket
Over the Limit Over the Limit
Luna 20:15 ticket
Pettson and Findus: The Best Christmas Ever Pettersson und Findus 2 - Das schonste Weihnachten uberhaupt
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 16:15
Planeta singli 2 Planeta singli 2 Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d 12:10 17:30 ticket 20:00 ticket 22:30 ticket
Cinema City Bemowo 2d 14:30 ticket 20:30 ticket
Cinema City Janki 2d 19:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 14:30 ticket 17:00 ticket 19:30 ticket 22:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 11:15 14:30 ticket 17:00 ticket 19:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d 12:10 19:30 ticket
Multikino Targówek 10:00 13:15 18:50 ticket 21:25 ticket
Multikino Ursynów 16:15 ticket 18:50 ticket 21:25 ticket
Multikino Wola 20:35 ticket
Multikino Złote Tarasy 20:45 ticket
Podziemie nadziei Podziemie nadziei
U-jazdowski 19:00
Prawda szeptana władzy Prawda szeptana władzy
U-jazdowski 16:00
Robin Hood Robin Hood
Multikino Targówek 19:30 ticket
Multikino Ursynów dub 10:00
Roma Roma
Atlantic 20:45
Kinoteka 18:00 ticket
Luna 13:15
Muranów 13:00 15:30 ticket 17:00 ticket 18:00 ticket 20:30 ticket 22:30 ticket
Wisła 15:30 ticket 20:30 ticket
Statek nadziei Statek nadziei Morning Afternoon Evening
U-jazdowski 20:30
Niemcy Niemcy
Kinoteka 10:30
Suspiria Suspiria
Kinoteka 12:10
U-jazdowski 20:00
Den tid pa aret Den tid pa aret
KINOkawiarna Stacja Falenica 12:00
The Quake Skjelvet
Cinema City Arkadia 2d dub 9:55 15:45 ticket
Cinema City Arkadia 2d 19:00 ticket 21:20 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 12:30 16:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d 18:15 ticket 21:15 ticket
Cinema City Janki 2d dub 12:00 16:15 ticket
Cinema City Janki 2d 20:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:45 15:15 ticket
Cinema City Mokotów 2d 18:00 ticket 20:15 ticket 22:30 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 15:15 ticket
Cinema City Promenada 2d 19:30 ticket 21:45 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:30 15:45 ticket
Cinema City Sadyba 2d 18:00 ticket 20:15 ticket
Kinoteka 20:10 ticket
Luna 21:15 ticket
Multikino Targówek dub 18:05 ticket
Multikino Targówek 20:35 ticket
Multikino Ursynów dub 14:30 ticket
Multikino Ursynów 19:30 ticket
Praha 20:40
Touch Me Not Touch Me Not Morning Afternoon Evening
Muranów 16:15 ticket
U-jazdowski 14:00 18:00
Meksyk Meksyk
Kinoteka 18:00 ticket
The Guilty Den skyldige
Kinoteka 13:30
Muranów 11:15 15:30 ticket
U-jazdowski 16:30
Mortal Engines Mortal Engines
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00 11:00 4dx
Cinema City Arkadia 2d 12:40 15:20 ticket 16:30 4dx ticket 18:00 ticket 20:40 ticket 22:10 4dx ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 11:30 14:10 ticket
Cinema City Bemowo 2d 16:50 ticket 19:30 ticket 22:10 ticket
Cinema City Janki 2d dub 11:10 13:50
Cinema City Janki 2d 16:30 ticket 19:10 ticket 21:50 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 11:40 14:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d 17:00 ticket 18:20 ticket 19:40 ticket 21:00 ticket 22:20 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:00
Cinema City Promenada 2d 12:40 15:20 ticket 16:40 ticket 18:00 ticket 19:20 ticket 20:40 ticket 22:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:20
Cinema City Sadyba 2d 14:00 ticket 16:40 ticket 19:20 ticket 22:00 ticket
Multikino Targówek dub 11:35 14:20 ticket 17:05 ticket
Multikino Targówek 19:50 ticket
Multikino Ursynów 14:20 ticket 19:50 ticket
Multikino Ursynów dub 17:05 ticket
Multikino Wola dub 16:50 ticket
Multikino Wola 19:40 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 11:15
Multikino Złote Tarasy 14:20 ticket 17:05 ticket 19:50 ticket
Zimna wojna Zimna wojna
Kinoteka 10:20
Luna 13:30
Animals Tiere Morning Afternoon Evening
Kultura 15:30 20:00
U-jazdowski 18:00 20:00 20:30
Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

19 December
14 December
13 December
12 December
7 December
30 November
29 November

Coming soon

21 December
25 December
28 December
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2018 Repertuary.pl