Lang pl
|

Top 10

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Bogowie
  3. Hunter Killer
  4. Dywizjon 303
  5. Kamerdyner
  6. First Man
  7. Venom
  8. Serce nie sługa
  9. The Incredibles 2
  10. 7 uczuć
KEI

Cinema program by cinema.

Movie showtimes in Warszawa by cinema name

Choose hour
Any hour 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Ada Kino Studyjne Morning Afternoon Evening
Kler 15:00 18:00
Atlantic Morning Afternoon Evening
7 uczuć 13:40
Bohemian Rhapsody 9:40 12:20 15:00 17:40 20:15
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d dub 10:10 12:50
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d 15:30 18:10 20:45 ticket
Kamerdyner 12:40
Planeta singli 2 10:20 15:30 17:50 20:10
Why Are We Creative: The Centipede's Dilemma 20:40 ticket
Widows 10:30 18:10
Cinema City Arkadia Morning Afternoon Evening
7 uczuć 2d 14:30 19:35
Alpha 2d dub 10:10 13:20 15:30 17:50
Bohemian Rhapsody 2d 10:45 13:30 15:00 16:15 17:55 19:05 20:45 ticket 21:55 ticket
Cinderella 3D 2d dub 10:00
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3d dub 10:00 4dx 12:45 4dx 13:45 15:30 4dx 18:15 4dx 21:00 4dx ticket
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d 11:00 16:30 19:20 20:20 ticket 22:10 ticket
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d dub 12:00 14:45 17:30
Halloween 2d 22:25 ticket
Hotel Transylvania 3 2d dub 11:30 13:40 15:50 18:00
Hunter Killer 2d 22:10 ticket
Kamerdyner 2d 13:00
Kler 2d 12:15 16:00 18:55 21:45 ticket
Look Away 2d 20:05 ticket
Planeta singli 2 2d 10:00 11:00 11:45 12:30 13:30 14:15 15:00 16:00 16:40 16:45 17:35 18:30 19:15 20:10 ticket 21:05 ticket 21:50 ticket 22:45 ticket
Suspiria 2d 21:05 ticket
The Girl in the Spider's Web 2d 21:45 ticket
The Guilty 2d 11:10 19:40
The Nutcracker and the Four Realms 2d dub 10:00 11:00 12:10 13:10 14:20 16:30 16:35 18:50
The Old Man & the Gun 2d 12:20 15:20 17:30 20:10 ticket 22:20 ticket
Venom 2d 11:00 17:05
Widows 2d 10:40 13:20 16:00 18:45 21:30 ticket
Cinema City Bemowo Morning Afternoon Evening
7 uczuć 2d 14:20 20:05 ticket
Alpha 2d dub 9:50 12:05 14:17 16:30 18:45
Bohemian Rhapsody 2d 12:45 15:35 18:25 21:15 ticket
Cinderella 3D 2d dub 10:00
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3d dub 9:55 14:55
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d dub 10:50 13:40 16:30 19:20
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d 12:07 17:45 20:35 ticket 22:10 ticket
Hotel Transylvania 3 2d dub 11:30 13:40 15:50 18:00
Kler 2d 11:35 14:25 17:15 20:05 ticket
Planeta singli 2 2d 10:55 13:30 14:25 16:05 17:00 18:40 19:35 21:15 ticket 22:10 ticket
Smallfoot 2d dub 10:00
Suspiria 2d 21:00 ticket
The Girl in the Spider's Web 2d 22:40 ticket
The Guilty 2d 20:10 ticket 22:15 ticket
The Incredibles 2 2d dub 11:00
The Nutcracker and the Four Realms 2d dub 11:05 13:20 15:35 17:50
The Old Man & the Gun 2d 12:10 16:54 19:00 21:10 ticket
Venom 2d dub 12:00
White Fang 2d dub 9:55
Widows 2d 13:35 16:20 19:05 21:50 ticket
Cinema City Janki Morning Afternoon Evening
7 uczuć 2d 19:30 22:00 ticket
Alpha 2d dub 10:10 12:20 14:30 17:20
Bohemian Rhapsody 2d 13:00 15:50 18:40 21:30 ticket
Cinderella 3D 2d dub 10:50
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3d dub 10:00 14:30
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d dub 11:30 16:00 19:00
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d 13:00 17:30 20:30 ticket 22:00 ticket
Hotel Transylvania 3 2d dub 11:10 13:30 15:50 18:10
Hunter Killer 2d 20:50 ticket
Kler 2d 12:30 15:25 18:20 21:15 ticket
Planeta singli 2 2d 10:00 11:20 12:40 14:00 15:20 16:40 18:00 19:20 20:40 ticket 22:00 ticket
The Nutcracker and the Four Realms 3d dub 10:10
The Nutcracker and the Four Realms 2d dub 11:30 13:50 16:10 18:30
The Old Man & the Gun 2d 15:15 20:20 ticket 22:30 ticket
Venom 2d dub 12:50
White Fang 2d dub 11:00
Widows 2d 16:40 19:20 22:00 ticket
Cinema City Mokotów Morning Afternoon Evening
7 uczuć 2d 10:40 17:00 19:30
Alpha 2d dub 10:10 12:00 14:10 16:20 18:30
Bohemian Rhapsody 2d 11:15 14:00 15:15 16:45 18:00 19:30 20:45 ticket 22:15 ticket
Cinderella 3D 2d dub 10:45
Disney's Christopher Robin 2d dub 10:15
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d dub 11:00 13:45 17:45
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d 12:15 16:30 19:15 20:30 ticket 22:00 ticket
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3d dub 15:00
First Man 2d 11:20 20:30 ticket
Halloween 2d 14:40
Hotel Transylvania 3 2d dub 11:40 13:50 16:00 18:10
Hunter Killer 2d 13:10
Kler 2d 10:15 13:00 15:45 18:30 21:15 ticket
Planeta singli 2 2d 10:00 11:30 12:30 14:00 15:00 15:45 16:30 17:30 18:15 19:00 20:00 ticket 20:45 ticket 21:30 ticket 22:30 ticket
Suspiria 2d 21:00 ticket
The Girl in the Spider's Web 2d 22:20 ticket
The Guilty 2d 20:20 ticket
The Nutcracker and the Four Realms 2d dub 10:10 12:20 14:30 16:40 18:50
The Nutcracker and the Four Realms 3d dub 11:10 13:20
The Nutcracker and the Four Realms 2d 15:30
The Old Man & the Gun 2d 12:30 17:40 19:50 22:00 ticket
Venom 2d dub 12:45
Venom 2d 22:00 ticket
White Fang 2d dub 10:00
Widows 2d 14:20 17:00 19:40 22:20 ticket
Cinema City Promenada Morning Afternoon Evening
7 uczuć 2d 13:30 18:10 20:40 ticket
Alpha 2d dub 11:10 13:20 15:30 17:40
Bohemian Rhapsody 2d 12:00 14:45 16:15 17:30 19:00 20:15 ticket 21:45 ticket
Cinderella 3D 2d dub 10:00 14:00
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d dub 10:00 12:30 15:15 18:00
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3d dub 11:00 13:45
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d 16:30 19:15 20:45 ticket 22:00 ticket
First Man 2d 20:10 ticket
Hotel Transylvania 3 2d dub 11:30 13:40 15:50 18:00
Kler 2d 11:45 14:30 17:15 20:00 ticket
Planeta singli 2 2d 10:00 11:00 12:00 12:45 13:30 14:30 15:15 16:00 17:00 17:45 18:30 19:30 20:15 ticket 21:00 ticket 22:00 ticket
The Guilty 2d 20:50 ticket
The Incredibles 2 2d dub 11:20
The Nutcracker and the Four Realms 2d dub 10:00 12:10 14:20 16:30 18:40
The Nutcracker and the Four Realms 3d dub 11:00
The Old Man & the Gun 2d 11:20 16:00 19:50 22:00 ticket
Widows 2d 13:10 15:50 18:30 21:10 ticket
Cinema City Sadyba Morning Afternoon Evening
7 uczuć 2d 18:00 20:30 ticket
Alpha 2d dub 11:00 13:10 15:20 17:30
Bohemian Rhapsody 2d 12:15 15:00 17:45 20:30 ticket
Cinderella 3D 2d dub 11:00
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d dub 10:00 12:30 15:15
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2d 18:00 20:45 ticket
First Man 2d 20:30 ticket
Hotel Transylvania 3 2d dub 10:00 12:10 14:20 16:30 18:40
Hunter Killer 2d 20:50 ticket
Kler 2d 12:45 15:30 18:15 21:00 ticket
Planeta singli 2 2d 11:00 12:00 13:30 14:30 15:15 16:00 17:00 17:45 18:30 19:30 20:15 ticket 21:00 ticket
Smallfoot 2d dub 10:00
Suspiria 2d 21:40 ticket
The Girl in the Spider's Web 2d 22:00 ticket
The Guilty 2d 13:30 19:40
The Nutcracker and the Four Realms 3d dub 10:30 12:40 14:50
The Nutcracker and the Four Realms 2d dub 11:50 14:00 16:10 18:20
The Old Man & the Gun 2d 10:30 13:00 17:00 19:10 21:20 ticket
Venom 2d dub 11:10
Venom 2d 15:30
Widows 2d 11:00 13:40 16:20 19:00 21:40 ticket
Elektronik Morning Afternoon Evening
Bergman: rok z życia 15:45
Głębokie rzeki 21:00
Niedźwiedzie Kamczatki. Początek życia 16:00
Nu 17:30
Sjunde inseglet, Det 19:45
The Old Man & the Gun 14:00
Touch Me Not 21:30
Why Are We Creative: The Centipede's Dilemma 18:00
Wieś pływających krów 14:15
Worek bez dna 19:00
Iluzjon Filmoteki Narodowej Morning Afternoon Evening
Animator 16:00
Arritmia 20:30 ticket
Muszę opowiedzieć 18:00
Obcy dom 20:00 ticket
Spitak 18:00
IMAX Morning Afternoon Evening
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3d dub 11:00 13:45 16:30
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3d 19:15 22:00 ticket
Kino na boku Morning Afternoon Evening
Cross My Heart dub 11:00
Planeta singli 2 16:30 20:30
Wheely dub 14:30 18:30
KINOkawiarna Stacja Falenica Morning Afternoon Evening
Hotel Transylvania 3 2d dub 16:00
Kler 20:00
Lila's Book dub 11:00
The Old Man & the Gun 18:00
Touch Me Not 19:00
Utoya. 22 lipca 13:00
Wieś pływających krów 17:00
Kinoteka Morning Afternoon Evening
7 uczuć 11:30
Birds Without Names 18:00
Brotherhood of Blades II: The Infernal Battlefield 21:00 ticket
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 12:30 14:30 15:15 17:15 20:00 ticket
Father to Son 15:30
First Man 11:40
Kler 10:00 14:35
No.1 Chung Ying Street 18:00
Planeta singli 2 10:30 13:00 17:45 20:15 ticket
Raz, dwa, trzy, kryjesz ty 15:30
Suspiria 13:15 16:00 20:10 ticket
Tajlandia 13:00
The Blood of Wolves 20:30 ticket
The Guilty 12:40 17:20 19:15
Touch Me Not 10:50 15:25 18:00 21:10 ticket
Utoya. 22 lipca 14:00 19:00 21:00 ticket
Why Are We Creative: The Centipede's Dilemma 13:25 18:15 20:35 ticket
Zimna wojna 11:00 16:15
Kultura Morning Afternoon Evening
Jak pies z kotem 15:15
Suspiria 20:00
The Old Man & the Gun 15:30 19:00
Touch Me Not 13:00 20:45
Utoya. 22 lipca 18:00
Why Are We Creative: The Centipede's Dilemma 13:15 17:15
Luna Morning Afternoon Evening
Ceremonia Zamknięcia: Życie raz 19:00
Chwilowe trudności 16:00
Comoara 13:00
Cykl filmów Jurija Norsztejna 10:00
Martwe jaskółki 14:00
Niech będzie Liza 18:30
Podrzutki 16:00
Trzej bohaterowie i Szamachańska Caryca 11:00
Uciekinierzy 20:30 ticket
Urfin Dżus i jego drewniani żołnierze 12:00
Multikino Targówek Morning Afternoon Evening
7 uczuć 21:40 ticket
Alpha dub 13:35 15:50
Bing dub 10:30
Bohemian Rhapsody 11:50 14:40 17:30 18:05 19:45 20:20 ticket
Cinderella 3D dub 10:10
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald dub 10:00 10:25 11:00 13:25 16:25 17:00 19:00
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 13:00 16:00 20:00 ticket
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3d dub 14:00
Hotel Transylvania 3 dub 10:35 12:50 15:05 17:20
Kler 12:15 15:05 17:55 20:45 ticket
Multikino VR: Ekstremalne przeżycia 15:10 19:10
Multikino VR: Miasta świata 13:20 16:30 18:40
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia 12:00 14:30 17:00 18:10 19:40
Multikino VR: The best of VR 12:40 13:50 15:50 17:40 20:20 ticket
Multikino VR: Thrillery 21:00 ticket 21:30 ticket
Planeta singli 2 10:15 11:15 12:50 13:50 14:50 15:25 16:25 17:25 18:00 19:00 20:10 ticket 20:35 ticket 21:35 ticket
Serce nie sługa 19:35
Smallfoot dub 11:20
The Nutcracker and the Four Realms dub 10:55 13:10 15:25 17:40
Venom 12:20 19:55 22:00 ticket
Wheely dub 11:25 13:30 15:35 17:40
Widows 19:25 20:55 ticket
Multikino Ursynów Morning Afternoon Evening
7 uczuć 15:15 19:55 21:40 ticket
Alpha dub 11:30 13:45
Bing dub 10:30
Bohemian Rhapsody 11:50 14:40 17:30 18:05 19:10 20:20 ticket 20:55 ticket
Cinderella 3D dub 10:05
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald dub 10:00 13:20 16:20 17:00 18:40
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3d dub 11:00 14:00
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 13:00 15:50 19:20 20:00 ticket
First Man 12:15
Hotel Transylvania 3 dub 10:10 12:25 14:40 16:55
Kler 12:10 15:00 17:50 20:40 ticket
Planeta singli 2 10:15 11:15 12:50 13:50 15:25 16:25 18:00 19:00 19:35 20:35 ticket 21:35 ticket
Smallfoot dub 10:00 11:50
The Nutcracker and the Four Realms dub 10:35 12:50 15:05 17:20
Wheely dub 11:15 16:00 17:50
Widows 18:15 21:00 ticket
Zimna wojna 14:05 16:10
Multikino Wola Morning Afternoon Evening
7 uczuć 21:30 ticket
Bing dub 10:30
Bohemian Rhapsody 12:30 15:20 18:10 21:00 ticket
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald dub 11:00 12:40 17:00 18:30
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 3d dub 14:00
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 15:40 20:00 ticket
Hotel Transylvania 3 dub 10:25
Kler 13:55 16:45 19:35
Planeta singli 2 10:15 12:50 15:25 16:25 18:00 19:00 20:35 ticket 21:35 ticket
The Nutcracker and the Four Realms dub 11:55 14:10
Wheely dub 10:25 11:50
Multikino Złote Tarasy Morning Afternoon Evening
7 uczuć 13:45 19:10 21:45 ticket
A Simple Favor 12:20
Bing dub 10:30
Bohemian Rhapsody 11:50 14:50 17:50 19:40 20:50 ticket
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald dub 10:00 10:50 13:50 14:55 17:55
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 13:00 15:50 16:55 18:40 20:00 ticket 20:55 ticket
Hotel Transylvania 3 dub 11:55 14:10
Kler 16:20 21:40 ticket
Multikino VR: Ekstremalne przeżycia 15:10 19:10
Multikino VR: Miasta świata 13:20 16:30 18:40
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia 12:00 14:30 17:00 18:10 19:40
Multikino VR: The best of VR 12:40 13:50 15:50 17:40 20:20 ticket
Multikino VR: Thrillery 21:00 ticket 21:30 ticket
Planeta singli 2 10:15 12:50 15:25 16:25 18:00 19:00 20:35 ticket 21:35 ticket
The House with a Clock in its Walls dub 11:25
The Nutcracker and the Four Realms dub 10:05 15:10 17:25
Wheely dub 11:00 13:05
Muranów Morning Afternoon Evening
Another Day of Life 12:45
Basia – zestaw filmów krótkich 11:00
Belladonna smutku 18:00
Chef Flynn 11:00 14:15 18:15
Climax 16:00 18:00 20:00 ticket
Cudowne chwile 13:00
Persona 21:45 ticket
Song Lang 15:30
Stacja Seul 21:45 ticket
The Guilty 11:15 15:00 16:30 20:30 ticket
Touch Me Not 16:00 18:15
Umrzesz jutro 20:00 ticket
Under the Silver Lake 20:00 ticket
Vermeer i muzyka. Sztuka miłości i odpoczynku 11:30 13:30
Praha Morning Afternoon Evening
Bohemian Rhapsody 20:30
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald dub 12:20 15:10 17:50
Kler 14:00
Księżniczka Rosa i Klimek 11:00
Pixi Post eta opari-emaileak dub 10:15 13:15
Pixi Post eta opari-emaileak 15:00
Planeta singli 2 15:30 18:00 20:25
The Guilty 20:35
The Little Witch 13:00
The Nutcracker and the Four Realms dub 12:00
Utoya. 22 lipca 18:40
Wheely dub 10:00 16:40
Why Are We Creative: The Centipede's Dilemma 18:00
U-jazdowski Morning Afternoon Evening
Suspiria 14:00
Touch Me Not 16:45
Wisła Morning Afternoon Evening
Arka 2018: Ballada wojownika 16:00
Bohemian Rhapsody 17:30 20:20 ticket
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald dub 15:10
Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 20:15 ticket
Hotel Transylvania 3 dub 13:00 15:15
Kler 17:45
Misiowe poranki: Gwiezdni odkrywcy - inscenizowana ... 10:30
Planeta singli 2 18:00 20:10 ticket
The Nutcracker and the Four Realms dub 13:00
Wheely dub 11:10 14:15
Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

16 November
9 November
2 November

Coming soon

23 November
29 November
30 November
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2018 Repertuary.pl