warszawa.repertuary.pl
English version
Film

Martwe zło: Ogień

Evil Dead Burn
Reżyseria: Sebastien Vanicek

Repertuar filmu "Martwe zło: Ogień" w Warszawie

poniedziałek, 13 lipca
Film Przed 16:00 Po 16:00
Cinema City Arkadia 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
Cinema City Bemowo 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
Cinema City Promenada 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
Cinema City Sadyba 11:30 14:00 16:30 19:00 21:30
Cinema City Białołęka 12:00 14:30 19:30 22:00
Multikino Wola Park 13:15 18:00 20:35
Helios Blue City 14:15 19:15 21:15
Multikino Złote Tarasy 14:50 17:25 20:00
Multikino Targówek 14:50 17:25 19:50
Multikino Młociny 14:50 17:25 20:00
Cinema City Mokotów 15:00 20:00 20:40 22:30
Cinema City Janki 16:30 19:00 20:30 21:30
Multikino Reduta 18:45 20:50
Cinema City Arkadia 4dx 19:40
Plakat filmu Martwe zło: Ogień
Tytuł oryginalny: Evil Dead Burn
Czas trwania: 120 min.
Produkcja: USA/Nowa Zelandia/Kanada , 2026
Gatunek: horror
Premiera: 10 lipca 2026
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Sebastien Vanicek
Obsada: Hunter Doohan, Souheila Yacoub, Tandi Wright

Film MARTWE ZO: OGIE to nowa przeraajca odsona serii, ktrzobaczymy wkinach 10 lipca,br.Po stracie ma kobieta szuka pocieszenia u teciw. Spotkanie rodzinne zmienia si w zgromadzenie z pieka rodem. Okazuje si, e przysigi, zoone za yc


Średnia ocena: 0.0
rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0 rating 0.0
Oceniono 0 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Martwe zło: Ogień on IMDb

Podobne filmy

Backrooms. Bez wyjścia
Backrooms. Bez wyjścia Kane Parsons horror, sci-fi
Erupcja
Erupcja Pete Ohs dramat, romans
Skomplikowani
Skomplikowani Michael Angelo Covino komedia
Zabawa w pochowanego 2
Zabawa w pochowanego 2 Matt Bettinelli-Olpin horror, komedia
Obecność 4: Ostatnie namaszczenie
Obecność 4: Ostatnie namaszczenie Michael Chaves horror
Dźwięk śmierci
Dźwięk śmierci Corin Hardy horror

Trailer filmu: Martwe zło: Ogień

Dodaj nowy komentarz Martwe zło: Ogień

Twoja opinia o filmie: