|

Wasze hity

  1. Strażnicy Galaktyki: V...
  2. Osiem gór
  3. Egzorcysta papieża
  4. Pod taflą oceanu
  5. 24 godziny
  6. Mała Syrenka

Multikino Młociny

ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15
Tel. (41) 26 72 382

Zobacz repertuar kina Multikino Młociny

Multikino Młociny jest kinem partnerskim zarządzanym przez Cinema 3D S.A.

Wygoda, komfort i nowoczesny design to główne cechy charakteryzujące Multikino, mieszące się w Galerii Młociny. Obiekt składa się z 10 sal, posiadających łącznie 953 miejsc. Na każdej sali znajdują się 2 miejsca specjalnie wyznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Jako jedyne takie kino w Warszawie zostało w pełni wyposażone w najnowocześniejsze, elektrycznie sterowane fotele w standardzie bez dodatkowych opłat. Dzięki nim seanse w Multikinie Młociny można oglądać w pozycji… półleżącej! To widz decyduje, w jaki sposób ogląda film, samodzielnie sterując fotelem.

Komfort to jednak nie wszystko, co czeka na widzów Multikina w Galerii Młociny. Wszystkie sale kinowe wyposażone zostały w projektory laserowe 4K o wysokiej rozdzielczości obrazu, co oznacza, że obraz jest wyjątkowo realistyczny i nasycony bogactwem intensywnych kolorów.

W dwóch salach zastosowano nowoczesny system dźwięku trójwymiarowego Dolby Atmos, dzięki któremu widz ma wrażenie, jakby znajdował się w centrum wydarzeń przedstawionych na ekranie. Z kolei 3 inne sale wyposażone zostały w projektory umożliwiające oglądanie seansów 3D.

Zobacz mapę wszystkich kin

Zobacz mapę wszystkich kin

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

9 czerwca
2 czerwca
26 maja

Zapowiedzi

16 czerwca
23 czerwca
30 czerwca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin