|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Czarownica 2
  3. Grawitacja
  4. Zezowate szczęście
  5. Pasażerka
  6. Człowiek na torze
  7. Misiowe poranki
  8. To
  9. Na rauszu
  10. Pandy 3D
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Ratchet i Clank

Ratchet and Clank
Reżyseria: Jericca Cleland, Kevin Munroe

Repertuar filmu "Ratchet i Clank" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Ratchet i Clank" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Ratchet i Clank
Tytuł oryginalny: Ratchet and Clank
Czas trwania: 94 min.
Produkcja: USA , 2016
Gatunek: akcja / animacja / przygodowy
Premiera: 22 kwietnia 2016
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Jericca Cleland, Kevin Munroe
Obsada: Maciej Musiał, Jerzy Kryszak, Grzegorz Hyży

Kinowa wersja jednej z najpopularniejszych gier wideo wszech czasów. Wyczekiwana przez miliony fanów „egranizacja" serii „Ratchet i Clank” to produkcja, o jakiej przez lata marzyli sympatycy gier – dopracowana jakościowo, wsparta wysokim budżetem i gwiazdorską obsadą dubbingową. W przeniesieniu konsolowego hitu z PlayStation na duże ekrany wzięli udział ojcowie cyklu z Insomniac Games, a o jakość animacji i dobrą zabawę widzów zadbali hollywoodzcy spece od produkcji familijnych, mający na koncie takie przeboje jak „Artur ratuje Gwiazdkę” i oscarowe „Gdzie jest Nemo?”. Głosów bohaterom użyczyli, między innymi, Sylvester Stallone, Bella Thorne, Rosario Dawson, John Goodman i Paul Giamatti.

Po zdewastowaniu kolejnej planety, Prezes Drek wraz z armią posłusznych mu Blargów wyrusza na podbój nowych światów. Nieoczekiwanie na jego drodze staje para najbardziej zdumiewających bohaterów, jakich kiedykolwiek widział kosmos. To przedstawiciel legendarnej rasy Lombaxów – Ratchet oraz jego wierny druh Clank – mały robot o wielkim sercu i potężnym intelekcie. Aby ocalić wszechświat, Ratchet i Clank dołączą do Strażników Galaktyki, grupy śmiałków dowodzonych przez samozwańczego superbohatera – Kapitana Qwarka. Razem zrobią wszystko, by powstrzymać wrednego Prezesa przed podbojem malowniczej Galaktyki Solana. A przy okazji odkryją, czym są przyjaźń, honor i prawdziwa odwaga.Średnia ocena: 8.0
rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0 rating 8.0
Oceniono 5 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Ratchet i Clank

Wasze opinie

h 9. maja 2016, 11:32

Ok. Zabawny.

A 7. maja 2016, 16:14

Ok. Zabawny. Nie nudny.

Wiechu 23. kwietnia 2016, 20:13

Film ciekawawy oraz zabawny (jeśli rozumie się humor serii, który trzeba brać z przymrużeniem oka), pozycja obowiązkowa dla każdego fana serii. Choć jest to film przeznaczona raczej dla dzieci ma swoje ciekawsze momenty. Te gorsze da się jakoś przytrzymać ;). Również wyjaśnia pewne rzeczy, które nie zostały wyjaśnione w nowej grze. Polecam osobą, które wychowały się na serii.

Dodaj nowy komentarz Ratchet i Clank

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

17 września
10 września
3 września
1 września

Zapowiedzi

24 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin