|

Wasze hity

  1. Bohemian Rhapsody
  2. Czarownica 2
  3. Grawitacja
  4. Zezowate szczęście
  5. Pasażerka
  6. Człowiek na torze
  7. Misiowe poranki
  8. To
  9. Na rauszu
  10. Pandy 3D
KEI

Kina są znów otwarte !

Po przerwie związanej z pandemią kina były zamknięte od 20 marca do 21 maja 2021. Od 21 maja niemal wszystkie kina studyjne oraz sieć Helios są znów otwarte. Sieci Cinema City oraz Multikino otworzyły swoje kina 28 Maja.

Wymyk


Reżyseria: Greg Zgliński

Repertuar filmu "Wymyk" w Warszawie

Brak repertuaru dla filmu "Wymyk" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Wymyk

Czas trwania: 85 min.
Produkcja: Polska , 2011
Premiera: 18 listopada 2011
Dystrybutor filmu: Best Film

Reżyseria: Greg Zgliński
Obsada: Robert Więckiewicz, Łukasz Simlat, Gabriela Muskała

Najmocniejszy polski film tego roku! Niezwykła rola Roberta Więckiewicza, która łamie stereotyp bohatera męskiego kina.

Twoje życie może zmienić się w ułamku sekundy.

Alfred (Robert Więckiewicz) żyje na krawędzi, uwielbia prędkość i adrenalinę, ale to jego młodszy brat jest odważny w prowadzeniu wspólnej firmy. Kobieta, interesy, uwaga rodziców – wszystko ich dzieli. Zazdrość Alfreda przeradza się w otwarty konflikt.

Tego dnia Alfred zrobi coś, co zmieni jego życie na zawsze.Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 897 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Wymyk

Wasze opinie

aaa 8. kwietnia 2012, 9:55

Bardzo, bardzo dobry.

Adam 31. grudnia 2011, 17:19

Niezły dramat. Dający do myślenia.

dip 3. grudnia 2011, 22:45

Film Beznadziejny, bez akcji po prostu tragedia... nikomu nie polecam tego "filmu" jak można w ogóle nazwać to filmem :(

MW 30. listopada 2011, 13:47

KARL o jasnym umyśle napisał: "Ograniczony jest tylko ten, kto obraża innych MW. Film moim zdaniem jest słaby, zbyt przewidywalny". Rozumiem KARL, że jesteś bez wad, bez ograniczeń i nigdy nikogo nie obraziłeś. Poprostu IDEAŁ, który jednocześnie wytykając innym obraża reżysera i scenarzystę. A skoro obrażasz, to i potwierdzasz swoje słowa, że: "Ograniczony jest tylko ten, kto obraża innych" - słowa wróciły jak bumerang. A wracając do filmu jest obarazem ciekawym, wciagającym widza i jak najbardziej skłaniającym do przemyśleń. Jeśli chcesz film nieprzewidywalny to proponuje jakikolwiek D. Lyncha lub "czeski film".

bravo 26. listopada 2011, 1:02

Film naprawdę dobry, skłaniający do refleksji. To nie prawda że jest przewidywalny. Dla tych którzy wczuwają się w sytuację napewno ciekawy, zastanawiający. Dobrze zagrany przez aktorów. Tym którym podobał się film 'Różyczka' napewno się nie zawiodą.

Karl 25. listopada 2011, 18:34

Ograniczony jest tylko ten, kto obraża innych MW. Film moim zdaniem jest słaby, zbyt przewidywalny.

Karl 24. listopada 2011, 22:01

Rozczarowuje przewidywalnością i brakiem pomysłu. Tu nie trzeba myśleć. Ta "głębia" filmu jest bardzo pozorna. W zasadzie wszystko jest do przewidzenia. W sumie dość przeciętny i nudny.

Anka 24. listopada 2011, 9:42

brawo" MW "moża napisać inteligentny komentarz-nikogo nie obrażając :-)

MW 22. listopada 2011, 13:00

Do BABUSZKI: jesteś tak ograniczona, że szkoda słów, ale jakoś musisz z tym żyć. Twój pseudonim całkiem trafiony ... wskazuje na inteligencje, ale w tą drugą stronę ... Człowiek inteligentny nie napisałby w ten sposób, ponieważ człowiek o szerokich horyzonytach, których Tobie niestety brak, napisałby tak: "Dobry dla ludzi inteligentnych ponieważ wymaga myślenia, empatii, wyobraźni, dystansu. Natomiast dla ludzi, którzy nudzą się głębią filmu zawsze pozostaje do wyboru szereg innych: lekkich i przyjemnych filmików. Polecam!!! Ps. Ponadto człowiek inteligentny nie znaczy, że ogląda wyłącznie ciężkie kino, ale korzysta z rozrywki, która potrafi odnaleźć się w wielu położeniach.

Beate 21. listopada 2011, 18:28

Początek zapowiadał się interesująco, bardzo dobra gra aktorów. Skłania do myślenia, szkoda tylko że tak jednoznacznie oceniono i skazano bohatera. Jak każdy z nas zachowałby się na jego miejscu? I czy gdyby on pomógł bratu, to byłoby lepiej? A może oboje by zginęli...Fatwo kogoś obarczyć winą i odpowiedzialnością ( jak w życiu), to w tym filmie jest dużym minus..szkoda.

Artur 21. listopada 2011, 12:11

Dobry film,nawet bardzo dobry. Cały czas trzyma widza w napięciu i oczekiwaniu na ...coś co nastąpi. Każdy pewnie spodziewa się czegoś innego ale na końcu pozostaje "zwyczajne życie".Film do oglądania w zaciszu domowym i nie koniecznie w kinie. A tak na marginesie ...skąd ten trailer ? Z pewnością nie z filmu "Wymyk"!

Babuszka 20. listopada 2011, 8:42

Dobry dla ludzi inteligentnych pozostałym będzie się podobał Listy do M. Tu trzeba myśleć. Polecam!!!

Agata 19. listopada 2011, 17:09

dobry film, warto obejrzeć

Dodaj nowy komentarz Wymyk

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

17 września
10 września
3 września
1 września

Zapowiedzi

24 września
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin