Lang gb
|

Wasze hity

  1. Życzenie śmierci
  2. Czerwona jaskółka
  3. Bóg nie umarł: Światło...
  4. Pitbull. Ostatni pies
  5. Cudowny chłopak
  6. Paweł, apostoł Chrystu...
  7. Tam, gdzie mieszka Bóg...
  8. Deadpool 2
  9. Dobrze się kłamie w mi...
  10. Plan B
KEI

Na film

Repertuar kin w Warszawie wg tytułu filmu

Wybierz godzinę
Cały dzień 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

120 uderzeń serca 120 battements par minute Rano Po południu Wieczorem
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:00
Kinoteka 15:25
Muranów 11:15 15:00 18:00 20:35 bilet
U-jazdowski 20:00
4 zywioly 4 zywioly
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00
Avengers: Wojna bez granic Avengers: Infinity War
Atlantic 2d 13:00 20:30 bilet
Cinema City Arkadia 2d 10:40 13:50 17:00 20:10 bilet 21:10 bilet
Cinema City Arkadia 2d dub 11:40 14:50 18:00
Cinema City Arkadia 3d dub 12:40 15:50 19:00 bilet
Cinema City Arkadia 3d 22:10 bilet
Cinema City Bemowo 2d dub 12:40 15:50 19:00 bilet
Cinema City Bemowo 3d dub 13:50 17:00
Cinema City Bemowo 3d 14:50 20:10 bilet
Cinema City Bemowo 2d 18:00 21:10 bilet
Cinema City Janki 2d dub 11:00 15:20 18:30
Cinema City Janki 3d dub 13:10 16:20
Cinema City Janki 2d 14:10 17:20 20:30 bilet
Cinema City Janki 3d 19:30 bilet
Cinema City Mokotów 3d dub 10:40 13:50 17:00
Cinema City Mokotów 2d dub 11:40 14:50 18:00
Cinema City Mokotów 3d 12:40 20:10 bilet
Cinema City Mokotów 2d 15:50 19:00 bilet 21:10 bilet
Cinema City Promenada 3d dub 10:00 13:10 16:20
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 15:20 18:30
Cinema City Promenada 3d 12:10 19:30 bilet 21:40 bilet
Cinema City Promenada 2d 14:10 17:20 20:30 bilet
Cinema City Sadyba 2d dub 11:00 14:10 17:20
Cinema City Sadyba 2d 12:30 18:50 22:00 bilet
Cinema City Sadyba 3d dub 15:40
Cinema City Sadyba 3d 20:30 bilet
Kinoteka 13:45 20:45 bilet
Multikino Targówek dub 10:50 11:50 14:00 16:20 18:10
Multikino Targówek 15:00 19:25 bilet 20:15 bilet 21:25 bilet
Multikino Ursynów dub 10:00 10:50 14:00 16:20 18:10
Multikino Ursynów 11:50 15:00 17:10 20:25 bilet 21:25 bilet
Multikino Wola dub 10:50 17:10
Multikino Wola 14:00 19:10 bilet 20:15 bilet
Multikino Złote Tarasy dub 10:50
Multikino Złote Tarasy 11:50 14:00 17:10 20:25 bilet 21:00 bilet
Wisła 20:15 bilet
Basia Basia
Praha 2d dub 12:00
Basia – zestaw filmów krótkich Basia – zestaw filmów krótkich
Muranów 11:00 14:00
Bella i Sebastian 3 Belle et Sebastien 3 Rano Po południu Wieczorem
Wisła 16:10
Bóg nie umarł: Światło w ciemności God's Not Dead: A Light in Darkness
Atlantic 13:40
Cinema City Arkadia 2d 11:45 14:00 16:30 18:45
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 15:20
Cinema City Promenada 2d 19:00 bilet
Multikino Targówek 12:40 17:45
Multikino Ursynów 11:00
Multikino Wola 10:30 17:30
Multikino Złote Tarasy 17:35
Praha 17:15
Wisła 13:45 18:15
Ciche miejsce A Quiet Place
Cinema City Arkadia 2d 21:30 bilet
Cinema City Bemowo 2d 21:40 bilet
Cinema City Mokotów 2d 17:20 20:30 bilet 22:30 bilet
Cinema City Promenada 2d 17:40 21:50 bilet
Cinema City Sadyba 2d 17:00 21:30 bilet
Multikino Targówek 20:55 bilet
Multikino Ursynów 16:30
Multikino Wola 21:15 bilet
Multikino Złote Tarasy 13:00
Cudowny chłopak Wonder
Cinema City Mokotów 2d dub 12:40
Cinema City Promenada 2d dub 12:00
Multikino Targówek dub 10:00
Czarna pantera Black Panther
Cinema City Arkadia 2d 11:20
Cinema City Mokotów 2d 14:00
Czerwona jaskółka Red Sparrow Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d 20:50 bilet
Cinema City Mokotów 2d 14:30
Deadpool 2 Deadpool 2
Atlantic 11:20 13:40 16:00 18:20 20:40
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00 11:00 11:30 4dx 13:30 16:00 16:30 4dx 18:30
Cinema City Arkadia 2d 12:30 15:00 17:30 19:00 4dx bilet 20:00 bilet 21:00 bilet 21:30 4dx bilet 22:30 bilet
Cinema City Bemowo 2d 11:30 14:00 16:30 19:00 bilet 20:00 bilet 21:30 bilet 22:30 bilet
Cinema City Bemowo 2d dub 12:30 15:00 17:30
Cinema City Janki 2d dub 11:10 13:40 16:10 18:40
Cinema City Janki 2d 12:30 15:00 17:30 20:00 bilet 21:10 bilet
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 11:00 13:30 16:00 18:30
Cinema City Mokotów 2d 12:30 15:00 17:30 20:00 bilet 21:00 bilet 22:30 bilet
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 11:30 14:00 16:30 19:00 bilet
Cinema City Promenada 2d 12:30 15:00 17:30 20:00 bilet 21:30 bilet
Cinema City Sadyba 2d dub 10:00 12:30 15:00 17:30
Cinema City Sadyba 2d 13:30 16:00 18:30 20:00 bilet 21:00 bilet 22:30 bilet
IMAX 2d dub 11:30 14:00
IMAX 2d 16:30 19:00 bilet 21:30 bilet
Multikino Targówek dub 10:45 12:10 13:20 14:45 17:20
Multikino Targówek 12:10 15:55 18:30 19:10 bilet 20:00 bilet 21:10 bilet 21:50 bilet
Multikino Ursynów dub 10:45 14:45 17:20
Multikino Ursynów 12:10 13:20 15:55 18:30 19:25 bilet 20:00 bilet 21:10 bilet 22:00 bilet
Multikino Wola dub 10:40 13:20 17:20
Multikino Wola 12:10 14:45 15:55 18:30 20:00 bilet 21:10 bilet
Multikino Złote Tarasy dub 10:40 13:15
Multikino Złote Tarasy 12:05 14:40 15:50 17:20 18:30 20:00 bilet 21:10 bilet
Praha 11:00 13:30 16:00 18:25 20:50
Deszczowa piosenka Deszczowa piosenka
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:00
Dziennik maszynisty Dziennik maszynisty
Elektronik 20:00
Dziewczyna we mgle La ragazza nella nebbia
Kinoteka 19:30 bilet
Luna 21:00 bilet
Fernando Ferdinand Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d dub 10:20
Cinema City Promenada 2d dub 11:20
Film o niczym In Praise of Nothing
Kinoteka 12:00 18:00
Florida Project The Florida Project
Luna 16:45
Ghostland Ghostland
Cinema City Bemowo 2d 14:00 22:10 bilet
Cinema City Mokotów 2d 17:10 22:10 bilet
Cinema City Sadyba 2d 16:00
Gnomeo i Julia. Tajemnica zaginionych krasnali Sherlock Gnomes
Cinema City Janki 2d dub 12:20
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:10 13:20
Happy End Happy End Rano Po południu Wieczorem
Muranów 11:30 13:00 17:00 22:00 bilet
Hiroszima moja miłość Hiroszima moja miłość
Iluzjon Filmoteki Narodowej 16:00
Impro w Praha! Impro w Praha!
Praha 20:30
Kacper i emma w teatrze Karsten og Petra lager teater
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 16:15
Kaczki z gęsiej paczki Duck Duck Goose
Cinema City Arkadia 2d dub 11:10 13:10 15:10 17:10
Cinema City Bemowo 2d dub 11:30 15:30 17:30
Cinema City Bemowo 3d dub 13:30
Cinema City Janki 2d dub 11:40 13:40 15:40 17:40
Cinema City Mokotów 2d dub 10:30 12:30 14:30 16:30 18:30
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 12:00 14:00 16:00 18:00
Cinema City Sadyba 3d dub 11:20
Cinema City Sadyba 2d dub 13:20 15:20 17:20
KINOkawiarna Stacja Falenica 2d dub 16:00
Multikino Targówek dub 10:00 11:00 13:00 14:40 17:20
Multikino Ursynów dub 10:00 11:00 13:00 15:00 17:10
Multikino Wola dub 10:10 13:00 15:00 17:00
Multikino Złote Tarasy dub 10:05 12:45 14:45
Praha 2d dub 13:00
Katyń. Ostatni świadek The Last Witness Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d 11:30 15:50 19:20 bilet
Cinema City Bemowo 2d 17:10 21:30 bilet
Cinema City Janki 2d 18:00
Cinema City Mokotów 2d 10:30 20:10 bilet 22:20 bilet
Cinema City Promenada 2d 16:50 21:20 bilet
Cinema City Sadyba 2d 11:10 15:30 19:20 bilet
Multikino Targówek 14:10
Multikino Ursynów 22:00 bilet
Multikino Wola 11:00
Multikino Złote Tarasy 10:20
Praha 10:00
Wisła 14:15
Kochankowie jednego dnia L'amant d'un jour
KINOkawiarna Stacja Falenica 14:30
Książę i Dybuk The Prince and the Dybbuk
Kinoteka 11:50 17:40
Kultura 13:30
U-jazdowski 15:00 18:00
Kształt wody The Shape of Water
Luna 14:45 18:30
Lato 1993 Estiu 1993
Muranów 14:00 16:00 18:00 20:00 bilet
Luis i obcy Luis and His Friends from Outer Space Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Janki 2d dub 14:00
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 12:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 13:50
Cinema City Sadyba 2d dub 12:00
Miłość i hazard Kincsem
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:15
Multikino VR: Dla rodzin Multikino VR: Dla rodzin
Multikino Targówek dub 16:40 18:00
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Multikino Targówek 17:20 19:20 bilet 21:20 bilet
Multikino Złote Tarasy 16:40 18:40 20:40 bilet
Najbrzydszy samochód świata Najbrzydszy samochód świata
Muranów 22:30 bilet
Nasze najlepsze wesele C'est la vie! Rano Po południu Wieczorem
Atlantic 16:00
Cinema City Arkadia 2d 14:10 16:40 19:10 bilet 21:40 bilet
Cinema City Bemowo 2d 12:20 16:10 18:40 21:10 bilet
Cinema City Janki 2d 12:50 16:40 19:10 bilet 21:40 bilet
Cinema City Mokotów 2d 10:00 14:00 16:30 19:00 bilet 21:30 bilet
Cinema City Promenada 2d 11:00 13:30 16:00 18:30 21:00 bilet
Cinema City Sadyba 2d 11:40 14:10 16:40 19:10 bilet 21:40 bilet
Kultura 14:00 18:15
Multikino Targówek 15:05 17:40 20:15 bilet
Multikino Ursynów 13:45 17:40 20:15 bilet
Multikino Złote Tarasy 19:00 bilet 21:30 bilet
Praha 18:00
Wisła 13:45 18:00
Nić widmo Phantom Thread
Luna 14:15 20:45 bilet
Nie jestem czarownicą I Am Not a Witch
Muranów 15:00
Nigdy cię tu nie było You Were Never Really Here
Cinema City Sadyba 2d 14:00
Kinoteka 15:40
Luna 17:00
Muranów 11:15 15:00 19:00 bilet 20:45 bilet 22:30 bilet
Paweł, apostoł Chrystusa Paul, Apostle of Christ
Cinema City Arkadia 2d dub 11:10
Cinema City Bemowo 2d dub 11:40
Cinema City Janki 2d dub 11:40
Cinema City Mokotów 2d dub 10:20
Cinema City Sadyba 2d dub 11:40
Wisła 18:15
Piotruś Królik Peter Rabbit Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d dub 10:40 12:50 15:00 17:10
Cinema City Bemowo 2d dub 14:20 16:30
Cinema City Janki 2d dub 12:40 14:50 17:00
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 11:30 13:40 15:50 18:00
Cinema City Promenada 2d dub 10:30 12:40 14:50 17:00
Cinema City Sadyba 2d dub 12:10 14:20 16:30
Multikino Targówek dub 10:00 11:00 13:15 15:30 17:00
Multikino Ursynów dub 10:00 11:00 13:15 15:30 16:45
Multikino Wola dub 13:10 15:20
Multikino Złote Tarasy dub 10:30
Pitbull. Ostatni pies Pitbull. Ostatni pies
Cinema City Arkadia 2d 21:00 bilet
Cinema City Promenada 2d 19:10 bilet
Multikino Targówek 19:20 bilet 22:00 bilet
Multikino Ursynów 19:15 bilet
Po latach Dopo la guerra
Elektronik 18:00
Kultura 17:15
Praha 15:10 18:00
Podróże Podróże
Multikino Targówek 18:40 20:00 bilet 20:40 bilet
Multikino Złote Tarasy 17:20 18:00 19:20 bilet 20:00 bilet 21:20 bilet
Pozycja obowiązkowa Book Club
Atlantic 18:15
Prawda czy wyzwanie Truth or Dare Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d 17:50
Cinema City Mokotów 2d 21:50 bilet
Multikino Złote Tarasy 13:00
Prawdziwa historia D'apres une histoire vraie
Atlantic 12:00 15:50 18:10 20:10 bilet
Cinema City Arkadia 2d 12:10 16:20 18:40 20:50 bilet
Cinema City Bemowo 2d 15:30 17:45 20:00 bilet 22:15 bilet
Cinema City Janki 2d 14:30 20:10 bilet
Cinema City Mokotów 2d 12:15 14:45 17:00 19:15 bilet 21:30 bilet
Cinema City Promenada 2d 15:45 18:00 20:15 bilet
Cinema City Sadyba 2d 13:30 15:45 18:00 20:15 bilet
KINOkawiarna Stacja Falenica 18:00
Kultura 16:15 20:30
Multikino Targówek 15:30 18:40
Multikino Ursynów 18:40 20:55 bilet
Multikino Złote Tarasy 15:15 20:10 bilet
Praha 19:25
Wisła 16:00 20:30 bilet
Rampage: Dzika furia Rampage
Cinema City Arkadia 2d dub 10:10 14:50
Cinema City Arkadia 3d dub 12:30 14:00 4dx
Cinema City Arkadia 2d 17:10 19:30 bilet 21:50 bilet
Cinema City Bemowo 2d dub 11:20 16:00
Cinema City Bemowo 3d dub 13:40
Cinema City Bemowo 2d 18:20 20:40 bilet
Cinema City Janki 2d dub 11:20 18:20
Cinema City Janki 3d dub 13:40
Cinema City Janki 2d 16:00 20:40 bilet
Cinema City Mokotów 3d dub 10:40
Cinema City Mokotów 2d dub 13:00
Cinema City Mokotów 2d 15:20 17:40 20:00 bilet 21:00 bilet 22:20 bilet
Cinema City Promenada 3d dub 10:20 17:20
Cinema City Promenada 2d dub 12:40
Cinema City Promenada 2d 15:00 19:40 bilet 22:00 bilet
Cinema City Sadyba 3d dub 11:20
Cinema City Sadyba 2d dub 13:40
Cinema City Sadyba 2d 16:00 18:20 20:40 bilet 22:00 bilet
Multikino Targówek dub 10:05 12:30 14:55 17:20
Multikino Targówek 19:45 bilet
Multikino Ursynów dub 10:05 13:55 17:20
Multikino Ursynów 12:30 14:55 19:45 bilet
Multikino Wola dub 11:35 14:00 16:25
Multikino Wola 18:50
Multikino Złote Tarasy dub 10:00
Multikino Złote Tarasy 12:25 14:50 17:15 19:45 bilet
Praha 2d 21:35
Ready Player One Ready Player One
Cinema City Arkadia 2d 18:00
Cinema City Mokotów 2d 13:10
Cinema City Sadyba 2d dub 14:10
Cinema City Sadyba 2d 19:00 bilet
Multikino Targówek dub 10:00
Multikino Ursynów 13:05
Multikino Złote Tarasy 10:00
Śmierć Stalina The Death of Stalin
Atlantic 11:30
Kinoteka 15:45 18:15
Sobibór Sobibor Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Arkadia 2d 19:10 bilet
Cinema City Mokotów 2d 19:30 bilet
Cinema City Promenada 2d 20:00 bilet
Multikino Targówek 10:40
Multikino Ursynów 15:25
Strażnicy cnoty Blockers
Cinema City Arkadia 2d 15:30 20:00 bilet 22:15 bilet
Cinema City Bemowo 2d 15:00 19:20 bilet
Cinema City Janki 2d 19:40 bilet 22:00 bilet
Cinema City Mokotów 2d 11:00 16:00 20:45 bilet
Cinema City Promenada 2d 14:30 19:50 bilet 22:00 bilet
Cinema City Sadyba 2d 18:40 21:50 bilet
Multikino Targówek 15:00 20:35 bilet
Multikino Ursynów 20:15 bilet
Multikino Złote Tarasy 16:45
Superagentka Nabospionen
Muranów 17:00
Praha 2d dub 11:40
Tam, gdzie mieszka Bóg Beyond the Sun
Cinema City Arkadia 2d dub 13:30
Cinema City Mokotów 2d dub 12:00
Cinema City Sadyba 2d dub 11:30
Taxi 5 Taxi 5
Cinema City Arkadia 2d 14:10 21:30 bilet
Cinema City Bemowo 2d 19:30 bilet
Cinema City Janki 2d 21:10 bilet
Cinema City Mokotów 2d 15:00 19:20 bilet
Cinema City Promenada 2d 15:50
Cinema City Sadyba 2d 11:10 18:15 20:30 bilet
Multikino Targówek 20:55 bilet
Multikino Ursynów 13:05
Tomb Raider Tomb Raider Rano Po południu Wieczorem
Cinema City Mokotów 2d 18:15
Multikino Ursynów dub 10:30
Traktorek Florek ratuje farmę Gratass redder garden
Praha dub 10:00 13:20
Tully Tully
Atlantic 11:00 16:00
Cinema City Arkadia 2d 12:00 16:20 18:30 20:40 bilet
Cinema City Bemowo 2d 18:40 20:50 bilet
Cinema City Janki 2d 15:50 19:00 bilet 21:30 bilet
Cinema City Mokotów 2d 12:30 16:40 18:50 21:40 bilet
Cinema City Promenada 2d 13:40 18:10 20:20 bilet
Cinema City Sadyba 2d 13:20 17:40 19:50 bilet
Iluzjon Filmoteki Narodowej 16:00
KINOkawiarna Stacja Falenica 13:00 20:30
Kultura 21:00
Multikino Targówek 13:15 18:00
Multikino Ursynów 19:00 bilet 21:15 bilet
Multikino Wola 19:50 bilet
Multikino Złote Tarasy 15:20 20:00 bilet
Praha 16:00
Wisła 16:15 20:30 bilet
Świt 13:45
Twarz Twarz
Cinema City Arkadia 2d 13:40
Kinoteka 13:40
W tenisie love znaczy zero Love Means Zero
Kinoteka 13:45 19:45 bilet
W ułamku sekundy Aus dem Nichts Rano Po południu Wieczorem
Muranów 12:30
West Side Story West Side Story
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:00 bilet
Wieża. Jasny dzień Wieża. Jasny dzień
Luna 12:15 18:45
Wyspa psów Isle of Dogs
Atlantic 14:00
Cinema City Arkadia 2d 14:20
Wystawa na ekranie: Teatro alla Scala. Cudowna świą... Wystawa na ekranie: Teatro alla Scala. Cudowna świątynia opery
Multikino Ursynów 18:00
Multikino Złote Tarasy 18:00
Zimowi bracia Vinterbrodre Rano Po południu Wieczorem
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:30 bilet
Kinoteka 11:40 20:30 bilet
Kultura 15:15 19:00
Muranów 18:30 20:30 bilet
U-jazdowski 16:30
Życzenie śmierci Death Wish
Cinema City Sadyba 2d 20:50 bilet
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

18 maja
11 maja
4 maja

Zapowiedzi

25 maja
31 maja
1 czerwca
8 czerwca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin