Lang pl
|

Top 10

  1. Wonder
  2. Gotowi na wszystko. Ex...
  3. Ignacio de Loyola
  4. The Commuter
  5. Teraz i w godzinę śmie...
  6. Konwój
  7. Najlepszy
  8. Marie Curie...
  9. Gwiazdy
  10. LasseMajas detektivbyr...
KEI

Cinema program by movie.

Movie showtimes in Warszawa by movie title

Choose hour
Any hour 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

Atak paniki Atak paniki Morning Afternoon Evening
Atlantic 16:20 20:40
Cinema City Arkadia 2d 12:50 ticket 15:00 ticket 17:10 ticket 19:20 ticket 21:35 ticket
Cinema City Bemowo 2d 11:00 ticket 16:00 ticket 18:10 ticket 20:20 ticket 22:30 ticket
Cinema City Janki 2d 13:20 ticket 17:20 ticket 19:30 ticket 21:40 ticket
Cinema City Mokotów 2d 10:10 ticket 13:40 ticket 15:50 ticket 18:00 ticket 20:10 ticket 22:20 ticket
Cinema City Promenada 2d 10:00 ticket 14:40 ticket 16:50 ticket 19:00 ticket 21:10 ticket
Cinema City Sadyba 2d 12:30 ticket 14:40 ticket 16:50 ticket 19:10 ticket 21:20 ticket
KINOkawiarna Stacja Falenica 18:00
Kultura 13:30 19:15 21:15
Luna 17:15 ticket
Multikino Targówek 14:45 ticket 17:00 ticket 19:15 ticket 21:30 ticket
Multikino Ursynów 14:45 ticket 17:00 ticket 19:15 ticket 21:30 ticket
Multikino Wola 17:00 ticket 19:45 ticket
Multikino Złote Tarasy 16:00 ticket 18:15 ticket 19:40 ticket 21:55 ticket
Praha 19:00 21:10
Wisła 18:45 ticket
Barbie: Dolphin Magic Barbie: Dolphin Magic
Cinema City Arkadia 2d dub 10:30 ticket
Cinema City Janki 2d dub 11:10 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:20 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 10:20 ticket
Multikino Targówek dub 10:25 ticket
Multikino Ursynów dub 10:20 ticket
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai: Cienie nad Va... Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai: Cienie nad Valleby
Muranów 12:00 ticket
In guerra per amore In guerra per amore
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:00
Cicha noc Cicha noc
Kinoteka 12:50 ticket 19:40 ticket 21:50 ticket
Wisła 20:30 ticket
Coco Coco Morning Afternoon Evening
Cinema City Janki 2d dub 11:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 11:30 ticket 13:50 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 12:00 ticket 14:15 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:10 ticket
Kinoteka 10:15 ticket
Multikino Targówek dub 12:35 ticket
Multikino Ursynów dub 10:00 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 10:00 ticket
Wisła dub 14:45 ticket
Świt 15:00
Wonder Wonder
Atlantic dub 13:50 ticket
Atlantic 15:40 ticket 18:20 ticket
Cinema City Arkadia 2d dub 10:30 ticket 15:30 ticket
Cinema City Arkadia 2d 13:00 ticket 18:00 ticket 20:30 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 10:00 ticket 11:40 ticket 16:30 ticket
Cinema City Bemowo 2d 14:00 ticket 19:00 ticket 21:20 ticket
Cinema City Janki 2d dub 12:30 ticket 16:00 ticket
Cinema City Janki 2d 19:00 ticket 21:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d 10:00 ticket 14:30 ticket 19:30 ticket 22:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 12:00 ticket 17:00 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 ticket 16:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 13:30 ticket 18:30 ticket 21:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 9:00 ticket 11:00 ticket 16:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d 13:30 ticket 18:30 ticket 21:00 ticket
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 13:00
KINOkawiarna Stacja Falenica 20:30
Kinoteka 11:00 ticket 13:20 ticket 15:40 ticket 18:00 ticket 20:20 ticket
Luna 19:15 ticket
Multikino Targówek dub 10:00 ticket 12:30 ticket 15:00 ticket 17:30 ticket
Multikino Targówek 20:00 ticket
Multikino Ursynów dub 10:00 ticket 12:30 ticket 15:00 ticket 17:30 ticket
Multikino Ursynów 20:00 ticket
Multikino Wola dub 15:10 ticket 17:40 ticket
Multikino Wola 20:10 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 15:15 ticket
Multikino Złote Tarasy 17:45 ticket 20:15 ticket
Praha dub 16:00
Praha 19:35
Wisła dub 12:00 ticket 15:15 ticket
Wisła 18:15 ticket
The Post The Post
Atlantic 20:15 ticket
DJ DJ
Cinema City Arkadia 2d 12:10 ticket 16:20 ticket 19:00 ticket 21:10 ticket
Cinema City Bemowo 2d 11:40 ticket 16:20 ticket 20:20 ticket 22:30 ticket
Cinema City Janki 2d 20:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d 12:20 ticket 16:40 ticket 18:50 ticket 21:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 10:20 ticket 14:50 ticket 19:10 ticket 21:20 ticket
Cinema City Sadyba 2d 20:30 ticket
Kinoteka 14:30 ticket 21:30 ticket
Multikino Targówek 15:00 ticket 20:15 ticket
Multikino Ursynów 14:15 ticket 20:05 ticket
Multikino Wola 22:00 ticket
Multikino Złote Tarasy 20:35 ticket
Testrol es lelekrol Testrol es lelekrol
Elektronik 17:45 20:00
Dzikie róże Dzikie róże Morning Afternoon Evening
KINOkawiarna Stacja Falenica 17:30
Escape Room Escape Room
Cinema City Arkadia 2d 14:20 ticket 18:30 ticket 20:30 ticket 22:30 ticket
Cinema City Bemowo 2d 12:10 ticket 16:40 ticket 18:40 ticket 21:20 ticket
Cinema City Janki 2d 15:40 ticket 18:50 ticket 20:50 ticket
Cinema City Mokotów 2d 14:40 ticket 18:20 ticket 20:20 ticket 22:20 ticket
Cinema City Promenada 2d 12:50 ticket 17:00 ticket 19:30 ticket 21:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d 12:40 ticket 17:00 ticket 19:30 ticket 21:30 ticket
Multikino Targówek 17:10 ticket 19:20 ticket 21:25 ticket
Multikino Ursynów 17:10 ticket 19:20 ticket 21:25 ticket
Ferdinand Ferdinand
Atlantic 2d dub 10:50 ticket
Cinema City Arkadia 2d dub 10:50 ticket 13:10 ticket 15:30 ticket 17:50 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00 ticket 13:20 ticket 15:40 ticket 18:00 ticket
Cinema City Janki 3d dub 10:00 ticket 12:20 ticket
Cinema City Janki 2d dub 11:00 ticket 13:20 ticket 15:40 ticket 18:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:50 ticket 13:10 ticket 15:30 ticket 17:50 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 11:10 ticket 13:30 ticket 15:50 ticket 18:10 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:00 ticket 13:20 ticket 15:40 ticket 18:00 ticket
Iluzjon Filmoteki Narodowej 15:30 ticket
Kino na boku 2d dub 16:00
Kinoteka 10:30 ticket
Multikino Targówek dub 10:00 ticket 10:50 ticket 12:05 ticket 13:25 ticket 15:50 ticket 18:20 ticket
Multikino Ursynów dub 10:40 ticket 12:05 ticket 13:05 ticket 15:40 ticket 18:05 ticket
Multikino Wola dub 10:05 ticket 12:30 ticket 14:55 ticket 17:20 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 10:10 ticket 12:35 ticket 15:00 ticket
Praha 2d dub 12:10
Wisła dub 11:30 ticket
Świt 13:15
The Florida Project The Florida Project
Atlantic 13:20
Kinoteka 13:30 ticket 15:50 ticket 18:10 ticket
Kultura 11:30 17:15
U-jazdowski 20:00
Romans Romans
Cinema City Arkadia 2d 13:50 ticket
Cinema City Mokotów 2d 22:10 ticket
Kinoteka 14:50 ticket 21:20 ticket
Gotowi na wszystko. Exterminator Gotowi na wszystko. Exterminator Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d 11:00 ticket 13:30 ticket 16:00 ticket 18:30 ticket 22:10 ticket
Cinema City Bemowo 2d 14:10 ticket 19:40 ticket
Cinema City Janki 2d 10:00 ticket 14:50 ticket 18:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d 10:50 ticket 16:10 ticket 20:00 ticket 22:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 12:30 ticket 17:50 ticket 20:20 ticket
Cinema City Sadyba 2d 10:10 ticket 14:30 ticket 19:00 ticket 21:30 ticket
KINOkawiarna Stacja Falenica 15:30
Kinoteka 12:50 ticket 15:20 ticket
Multikino Targówek 12:25 ticket 15:15 ticket 17:50 ticket 20:30 ticket
Multikino Ursynów 17:00 ticket 20:30 ticket
Multikino Wola 19:15 ticket
Multikino Złote Tarasy 14:40 ticket 20:30 ticket
Molly's Game Molly's Game
Atlantic 18:00 ticket
Cinema City Arkadia 2d 11:10 ticket 16:20 ticket 19:10 ticket 22:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d 12:40 ticket 20:10 ticket
Cinema City Janki 2d 20:20 ticket
Cinema City Mokotów 2d 16:10 ticket 19:00 ticket 22:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 11:50 ticket 18:50 ticket
Cinema City Sadyba 2d 15:00 ticket 17:50 ticket 20:40 ticket
Kinoteka 12:30 ticket 15:15 ticket 18:00 ticket
Multikino Targówek 20:20 ticket 22:00 ticket
Multikino Ursynów 17:10 ticket 20:15 ticket
Multikino Złote Tarasy 12:20 ticket 20:00 ticket 21:50 ticket
Gwiazdy Gwiazdy
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:00 ticket
Star Wars: The Last Jedi Star Wars: The Last Jedi
Cinema City Arkadia 2d dub 10:40 ticket 17:00 ticket
Cinema City Arkadia 3d dub 11:40 4dx ticket 14:50 4dx ticket
Cinema City Arkadia 2d 13:50 ticket
Cinema City Arkadia 3d 18:00 4dx ticket 21:10 4dx ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 11:10 ticket 17:10 ticket
Cinema City Bemowo 2d 14:10 ticket 18:30 ticket
Cinema City Janki 2d dub 11:20 ticket 14:20 ticket 17:20 ticket
Cinema City Mokotów 3d dub 11:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 14:10 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 17:20 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 ticket 16:20 ticket
Cinema City Promenada 3d dub 13:10 ticket
Cinema City Promenada 2d 21:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d 14:10 ticket 20:20 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 17:20 ticket
IMAX 3d dub 10:00 ticket 13:00 ticket
IMAX 3d 16:00 ticket 19:00 ticket 22:00 ticket
Kinoteka 11:50 ticket
Multikino Targówek dub 14:10 ticket
Multikino Targówek 20:45 ticket
Multikino Ursynów dub 14:45 ticket
Multikino Ursynów 18:00 ticket 21:40 ticket
Multikino Wola dub 12:00 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 11:25 ticket
Multikino Złote Tarasy 17:20 ticket
Praha dub 10:00
Happy End Happy End
Muranów 20:00 ticket
Hokus pokus Alfons Aberg Hokus pokus Alfons Aberg Morning Afternoon Evening
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 11:00
The Big Sick The Big Sick
Atlantic 13:10 ticket
Cinema City Arkadia 2d 21:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 12:30 ticket 22:15 ticket
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:00 ticket
Luna 15:00 ticket
Muranów 11:15 ticket 13:30 ticket 16:00 ticket 17:30 ticket 20:30 ticket
Ignacio de Loyola Ignacio de Loyola
Multikino Targówek 11:00 ticket
Multikino Ursynów 11:15 ticket
Praha 13:40
Wisła 17:45 ticket
Jumanji: Welcome to the Jungle Jumanji: Welcome to the Jungle
Cinema City Arkadia 2d dub 11:30 ticket 14:00 ticket 16:30 ticket 19:00 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 13:50 ticket 19:00 ticket
Cinema City Janki 2d dub 14:30 ticket 16:50 ticket 19:10 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 11:40 ticket 14:10 ticket 16:40 ticket 20:30 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 11:30 ticket 14:00 ticket 16:30 ticket 20:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 12:00 ticket 17:00 ticket 20:20 ticket
Multikino Targówek dub 10:00 ticket 12:05 ticket 14:40 ticket 17:15 ticket 19:50 ticket
Multikino Ursynów dub 10:00 ticket 12:05 ticket 14:40 ticket 17:15 ticket 19:50 ticket
Multikino Wola dub 10:05 ticket 12:40 ticket 15:15 ticket 17:50 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 10:20 ticket 13:05 ticket
Les fantomes d'Ismael Les fantomes d'Ismael
Kinoteka 12:00 ticket 16:35 ticket 19:00 ticket
Luna 21:30 ticket
Praha 20:45
Wisła 20:45 ticket
The Greatest Showman The Greatest Showman Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d 22:15 ticket
Cinema City Bemowo 2d 13:15 ticket
Cinema City Mokotów 2d 11:20 ticket
Cinema City Sadyba 2d 12:40 ticket
Świt 17:15 19:00
Jupiter's moon Jupiter holdja
Muranów 18:15 ticket
The Jungle Bunch: The Movie Les As de la Jungle - Operation banquise
Cinema City Sadyba 2d dub 11:00 ticket
KINOkawiarna Stacja Falenica 2d dub 11:00
Lady Bird Lady Bird
Atlantic 18:30
Kinoteka 20:45 ticket
Listy do M. 3 Listy do M. 3
Cinema City Arkadia 2d 14:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 10:10 ticket 15:00 ticket
Louise en hiver Louise en hiver Morning Afternoon Evening
KINOkawiarna Stacja Falenica 13:30
Moomins and The Winter Wonderland Moomins and The Winter Wonderland
Cinema City Arkadia 2d dub 10:30 ticket
Cinema City Janki 2d dub 11:30 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 12:10 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 10:10 ticket
Manifesto Manifesto
Muranów 13:30 ticket 22:35 ticket
Murder on the Orient Express Murder on the Orient Express
Atlantic 11:20 ticket
Cinema City Bemowo 2d 22:10 ticket
Cinema City Mokotów 2d 11:00 ticket 15:50 ticket
Cinema City Sadyba 2d 14:30 ticket
Multikino Ursynów 14:30 ticket
Multikino Złote Tarasy 17:30 ticket
Mr. Gaga Mr. Gaga
Muranów 18:00 ticket
Multikino VR: Dla rodzin Multikino VR: Dla rodzin Morning Afternoon Evening
Multikino Złote Tarasy dub 18:00 ticket
Multikino VR: Niesamowite doświadczenia Multikino VR: Niesamowite doświadczenia
Multikino Złote Tarasy 16:40 ticket 19:20 ticket
Wonder Wheel Wonder Wheel
Kinoteka 17:00 ticket 19:10 ticket
Najlepszy Najlepszy
Cinema City Arkadia 2d 10:20 ticket
Cinema City Promenada 2d 16:30 ticket
Kinoteka 10:30 ticket 15:00 ticket 17:20 ticket
Luna 21:15 ticket
Multikino Targówek 14:45 ticket
Narzeczony na niby Narzeczony na niby
Atlantic 11:00 14:00
Cinema City Arkadia 2d 10:00 ticket 12:30 ticket 13:40 ticket 15:00 ticket 16:10 ticket 17:30 ticket 18:40 ticket 20:00 ticket 21:10 ticket 22:30 ticket
Cinema City Bemowo 2d 12:00 ticket 14:30 ticket 15:30 ticket 17:00 ticket 18:00 ticket 19:30 ticket 20:30 ticket 22:00 ticket
Cinema City Janki 2d 11:30 ticket 14:00 ticket 15:30 ticket 16:30 ticket 18:00 ticket 19:00 ticket 20:30 ticket 21:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d 11:30 ticket 12:30 ticket 14:00 ticket 15:00 ticket 16:30 ticket 17:30 ticket 19:00 ticket 20:00 ticket 21:30 ticket 22:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 10:30 ticket 12:00 ticket 13:00 ticket 14:30 ticket 15:30 ticket 17:00 ticket 18:00 ticket 19:30 ticket 20:30 ticket 22:00 ticket
Cinema City Sadyba 2d 11:10 ticket 13:40 ticket 15:00 ticket 16:10 ticket 17:30 ticket 18:40 ticket 20:00 ticket 21:10 ticket
Luna 12:45 ticket
Multikino Targówek 10:40 ticket 13:05 ticket 14:30 ticket 15:30 ticket 16:55 ticket 17:55 ticket 19:20 ticket 20:20 ticket
Multikino Ursynów 10:40 ticket 13:05 ticket 14:30 ticket 15:30 ticket 17:55 ticket 19:15 ticket 20:20 ticket
Multikino Wola 10:40 ticket 15:30 ticket 17:55 ticket 19:00 ticket 20:20 ticket
Multikino Złote Tarasy 10:40 ticket 13:05 ticket 15:30 ticket 17:55 ticket 19:15 ticket 20:20 ticket
Praha 18:25
Insidious: Chapter 4 Insidious: Chapter 4 Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d 16:00 ticket 21:30 ticket
Cinema City Bemowo 2d 21:30 ticket
Cinema City Janki 2d 21:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d 21:50 ticket
Cinema City Promenada 2d 21:40 ticket
Multikino Targówek 20:00 ticket 21:45 ticket
Multikino Ursynów 22:00 ticket
Multikino Wola 21:50 ticket
Multikino Złote Tarasy 16:55 ticket 19:30 ticket
Nowe przygody dzieci z Bullerbyn Nowe przygody dzieci z Bullerbyn
Muranów 10:00 ticket
Paddington 2 Paddington 2
Atlantic dub 10:00
Cinema City Arkadia 2d dub 10:00 ticket 10:30 ticket 12:15 ticket 14:30 ticket 16:45 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 12:40 ticket 15:00 ticket 17:20 ticket
Cinema City Janki 2d dub 10:00 ticket 12:15 ticket 14:30 ticket 16:45 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:45 ticket 13:00 ticket 15:15 ticket 17:30 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 11:00 ticket 13:15 ticket 15:20 ticket 17:40 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 10:15 ticket 11:45 ticket 14:00 ticket 16:15 ticket
Kinoteka 10:30 ticket 11:00 ticket
Luna 10:45 ticket
Multikino Targówek dub 10:30 ticket 11:50 ticket 13:10 ticket 15:30 ticket 17:50 ticket
Multikino Ursynów dub 10:50 ticket 11:50 ticket 13:10 ticket 15:30 ticket 17:50 ticket
Multikino Wola dub 13:10 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 11:30 ticket 14:20 ticket
Praha 2d dub 10:00 12:50 15:00
Wisła dub 14:15 ticket
The Party The Party
Iluzjon Filmoteki Narodowej 20:15 ticket
Kultura 15:30
Praha 18:00
The Commuter The Commuter
Atlantic 16:20 ticket
Cinema City Arkadia 2d 12:30 ticket 14:50 ticket 17:10 ticket 20:00 ticket 22:20 ticket
Cinema City Bemowo 2d 15:30 ticket 17:45 ticket 20:00 ticket 22:15 ticket
Cinema City Janki 2d 13:40 ticket 17:40 ticket 20:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d 13:30 ticket 17:20 ticket 19:40 ticket 22:00 ticket
Cinema City Promenada 2d 14:00 ticket 16:15 ticket 18:30 ticket 20:45 ticket
Cinema City Sadyba 2d 10:20 ticket 13:30 ticket 15:50 ticket 18:10 ticket 20:30 ticket
Multikino Targówek 17:20 ticket 19:40 ticket
Multikino Ursynów 12:25 ticket 16:55 ticket 19:40 ticket
Multikino Wola 20:30 ticket
Praha 21:50
Photon Photon Morning Afternoon Evening
Muranów 22:35 ticket
The Star The Star
Multikino Targówek dub 10:05 ticket
Multikino Ursynów dub 10:05 ticket
Toivon tuolla puolen Toivon tuolla puolen
Muranów 16:00 ticket
Podróże Podróże
Multikino Złote Tarasy 17:20 ticket 18:40 ticket 20:00 ticket 20:40 ticket 21:20 ticket
Downsizing Downsizing
Atlantic 15:40 ticket 20:50 ticket
Cinema City Arkadia 2d 10:50 ticket 18:20 ticket 21:10 ticket
Cinema City Bemowo 2d 13:10 ticket 20:40 ticket
Cinema City Janki 2d 12:50 ticket 20:40 ticket
Cinema City Mokotów 2d 13:20 ticket 18:40 ticket 21:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 10:00 ticket 15:00 ticket 20:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d 12:10 ticket 19:10 ticket 22:00 ticket
Kinoteka 12:45 ticket 15:30 ticket 18:15 ticket 21:00 ticket
Multikino Targówek 17:10 ticket
Multikino Ursynów 21:10 ticket
Multikino Wola 21:25 ticket
Multikino Złote Tarasy 21:40 ticket
Muranów 15:30 ticket 18:00 ticket
Serce miłości Serce miłości Morning Afternoon Evening
Muranów 14:00 ticket
U-jazdowski 18:00
Storm: Letters van Vuur Storm: Letters van Vuur
KINOkawiarna Stacja Falenica dub 15:00
Luna 13:00 ticket
Światło i cień Światło i cień
Iluzjon Filmoteki Narodowej 18:00 ticket
Syn Królowej Śniegu Syn Królowej Śniegu
Cinema City Arkadia 2d 20:10 ticket
Cinema City Mokotów 2d 20:10 ticket
Cinema City Promenada 2d 19:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d 18:30 ticket
Multikino Ursynów 20:10 ticket
Praha 16:10
Wisła 17:00 ticket
Call Me by Your Name Call Me by Your Name
Kinoteka 17:45 ticket
Tad Jones: The Hero Returns Tad Jones: The Hero Returns Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d dub 11:40 ticket 13:40 ticket 15:40 ticket 17:40 ticket
Cinema City Bemowo 2d dub 11:00 ticket 13:00 ticket 15:00 ticket 17:00 ticket
Cinema City Janki 2d dub 10:00 ticket 13:00 ticket 15:00 ticket 17:00 ticket
Cinema City Mokotów 2d dub 10:00 ticket 12:00 ticket 14:00 ticket 16:00 ticket 18:00 ticket
Cinema City Promenada 2d dub 10:00 ticket 11:30 ticket 13:30 ticket 15:30 ticket 17:30 ticket
Cinema City Sadyba 2d dub 11:10 ticket 13:10 ticket 15:10 ticket 17:10 ticket
Multikino Targówek dub 10:00 ticket 11:00 ticket 12:00 ticket 14:00 ticket 16:10 ticket 18:10 ticket
Multikino Ursynów dub 10:00 ticket 11:00 ticket 12:00 ticket 14:00 ticket 16:00 ticket 18:00 ticket
Multikino Wola dub 10:00 ticket 11:00 ticket 13:00 ticket 15:00 ticket 17:00 ticket
Multikino Złote Tarasy dub 11:30 ticket 13:30 ticket 15:30 ticket 17:30 ticket
Praha 2d dub 10:00 11:50 14:20 17:10
Wisła dub 11:15 ticket 13:00 ticket 16:30 ticket
The Square The Square
Muranów 11:00 ticket 14:30 ticket 22:15 ticket
Three Billboards outside Ebbing, Missouri Three Billboards outside Ebbing, Missouri
Wisła 20:15 ticket
Twój Vincent Twój Vincent
Atlantic 12:00 ticket
Muranów 11:30 ticket
Viktoria Viktoria
Luna 15:00 ticket
All the Money in the World All the Money in the World Morning Afternoon Evening
Cinema City Arkadia 2d 19:30 ticket
Cinema City Mokotów 2d 19:30 ticket
Cinema City Promenada 2d 19:30 ticket
Z dala od orkiestry Z dala od orkiestry
Iluzjon Filmoteki Narodowej 16:00 ticket
The Killing of a Sacred Deer The Killing of a Sacred Deer
Ada Kino Studyjne 19:00
Repertuar kin na telefonie

Now in cinemas

Premieres

19 January
12 January
5 January

Coming soon

26 January
2 February
9 February
» more coming soon

Cinemas


logo Repertuary pl © 2000 - 2018 Repertuary.pl