|

Wasze hity

KEI

Od 12 marca do odwołania wszystkie kina zamknięte !

Decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wszystkie placówki kulturalne w Polsce: muzea, teatry oraz kina zostały zamknięte do odwołania !

Gdy tylko będzie znana data ponownego otwarcia kin, niezwłocznie ją podamy.

Wyświetlany poniżej repertuar jest nieaktualny !
Wyświetlamy go jedynie aby wyszukiwarki internetowe nie uznały strony za nieaktywną.

Oscary 2020 wg filmów

Oto lista nominowanych do Oskara 2020. Sprawdź również nasz repertuar oskarowy

Parasite

Gisaengchung

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Bong Joon Ho
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - South Korea
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Screenplay by Bong Joon Ho, Han Jin Won, Story by Bong Joon Ho
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Bong Joon Ho
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - South Korea
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Screenplay by Bong Joon Ho, Han Jin Won, Story by Bong Joon Ho
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design) - Production Design: Lee Ha Jun; Set Decoration: Cho Won Woo

Pewnego razu... w Hollywood

Once Upon a Time in Hollywood

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Brad Pitt
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design) - Arianne Phillips
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design) - Production Design: Barbara Ling; Set Decoration: Nancy Haigh
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Brad Pitt
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design) - Arianne Phillips
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design) - Production Design: Barbara Ling; Set Decoration: Nancy Haigh
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Leonardo DiCaprio
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography) - Robert Richardson
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Quentin Tarantino
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing) - Wylie Stateman
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing) - Michael Minkler, Christian P. Minkler and Mark Ulano
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Written by Quentin Tarantino

1917

1917

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography) - Roger Deakins
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing) - Mark Taylor and Stuart Wilson
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects) - Guillaume Rocheron, Greg Butler and Dominic Tuohy
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography) - Roger Deakins
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing) - Mark Taylor and Stuart Wilson
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects) - Guillaume Rocheron, Greg Butler and Dominic Tuohy
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Sam Mendes
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling) - Naomi Donne, Tristan Versluis and Rebecca Cole
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score) - Thomas Newman
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design) - Production Design: Dennis Gassner; Set Decoration: Lee Sandales
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing) - Oliver Tarney and Rachael Tate
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Written by Sam Mendes & Krysty Wilson-Cairns

Joker

Joker

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Joaquin Phoenix
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score) - Hildur Guðnadóttir
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Joaquin Phoenix
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score) - Hildur Guðnadóttir
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography) - Lawrence Sher
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design) - Mark Bridges
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Todd Phillips
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling) - Nicki Ledermann and Kay Georgiou
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing) - Alan Robert Murray
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing) - Tom Ozanich, Dean Zupancic and Tod Maitland
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Written by Todd Phillips & Scott Silver

Le Mans '66

Ford v Ferrari

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing) - Donald Sylvester
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing) - Donald Sylvester
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing) - Paul Massey, David Giammarco and Steven A. Morrow

Historia małżeńska

Marriage Story

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Laura Dern
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Laura Dern
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Adam Driver
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Scarlett Johansson
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score) - Randy Newman
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Written by Noah Baumbach

Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Screenplay by Taika Waititi
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Screenplay by Taika Waititi
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Scarlett Johansson
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design) - Mayes C. Rubeo
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design) - Production Design: Ra Vincent; Set Decoration: Nora Sopková

Gorący temat

Bombshell

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling) - Kazu Hiro, Anne Morgan and Vivian Baker
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling) - Kazu Hiro, Anne Morgan and Vivian Baker
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Charlize Theron
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Margot Robbie

Toy story 4

Toy Story 4

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - I CAN’T LET YOU THROW YOURSELF AWAY

Judy

Judy

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Renée Zellweger
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Renée Zellweger
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling) - Jeremy Woodhead

American Factory

American Factory

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature) - Steven Bognar, Julia Reichert and Jeff Reichert
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature) - Steven Bognar, Julia Reichert and Jeff Reichert

Learning to Skateboard in a Warzone (If You're a Girl)

Learning to Skateboard in a Warzone (If You're a Girl)

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Rocketman

Rocketman

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - (I’M GONNA) LOVE ME AGAIN
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - (I’M GONNA) LOVE ME AGAIN

The Neighbors' Window

The Neighbors' Window

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action) - Marshall Curry
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action) - Marshall Curry

Irlandczyk

The Irishman

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Al Pacino
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Joe Pesci
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography) - Rodrigo Prieto
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design) - Sandy Powell and Christopher Peterson
  • Najlepsza Reżyseria (Directing) - Martin Scorsese
  • Najlepszy Montaż (Film Editing)
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design) - Production Design: Bob Shaw; Set Decoration: Regina Graves
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects) - Pablo Helman, Leandro Estebecorena, Nelson Sepulveda-Fauser and Stephane Grabli
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Screenplay by Steven Zaillian

Małe kobietki

Little Women

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Saoirse Ronan
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Florence Pugh
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design) - Jacqueline Durran
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score) - Alexandre Desplat
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Written for the screen by Greta Gerwig

Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie

Star Wars: The Rise of Skywalker

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Muzyka (Music - Original Score) - John Williams
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing) - Matthew Wood and David Acord
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects) - Roger Guyett, Neal Scanlan, Patrick Tubach and Dominic Tuohy

Dwóch papieży

The Two Popes

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Jonathan Pryce
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Anthony Hopkins
  • Najlepszy Scenariusz Adaptowany (Writing Adapted Screenplay) - Written by Anthony McCarten

Harriet

Harriet

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka (Actrees - in a Leading Role) - Cynthia Erivo
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - Stand Up

Ból i blask

Dolor y gloria

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Antonio Banderas
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - Spain

Kraina miodu

Honeyland

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature) - Ljubo Stefanov, Tamara Kotevska and Atanas Georgiev
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - North Macedonia

Cóż za piękny dzień

A Beautiful Day in the Neighborhood

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktor Drugoplanowy (Actor in a Supporting Role) - Tom Hanks

Zgubiłam swoje ciało

I Lost My Body

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Klaus

Klaus

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

The Edge of Democracy

The Edge of Democracy

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature) - Petra Costa, Joanna Natasegara, Shane Boris and Tiago Pavan

For Sama

For Sama

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature) - Waad al-Kateab and Edward Watts

In the Absence

In the Absence

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Life Overtakes Me

Life Overtakes Me

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

St. Louis Superman

St. Louis Superman

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Walk Run Cha-Cha

Walk Run Cha-Cha

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject)

Dcera

Dcera

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject) - Daria Kashcheeva

Hair Love

Hair Love

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject) - Matthew A. Cherry and Karen Rupert Toliver

Kitbull

Kitbull

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject) - Rosana Sullivan and Kathryn Hendrickson

Memorable

Memorable

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject) - Bruno Collet and Jean-François Le Corre

Sister

Sister

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny (Documentary Short Subject) - Siqi Song

Brotherhood

Brotherhood

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action) - Meryam Joobeur and Maria Gracia Turgeon

Saria

Saria

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action) - Bryan Buckley and Matt Lefebvre

A Sister

A Sister

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action) - Delphine Girard

Przypływ wiary

Breakthrough

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - I’m Standing With You

Boże Ciało

Boże Ciało

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - Poland

Czarownica 2

Maleficent: Mistress of Evil

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling) - Paul Gooch, Arjen Tuiten and David White

Praziomek

Missing Link

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects) - Dan DeLeeuw, Russell Earl, Matt Aitken and Dan Sudick

Kraina Lodu II

Frozen 2

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - Into The Unknown

Na noże

Knives Out

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Scenariusz Oryginalny (Writing Original Screenplay) - Written by Rian Johnson

Jak wytresować smoka 3

How to Train Your Dragon 3

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Animowany (Animated Featured Film)

Nefta Football Club

Nefta Football Club

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Aktorski Film Krótkometrażowy (Short Film - Live Action) - Yves Piat and Damien Megherbi

Ad Astra

Ad Astra

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Montaż Dźwięku (Sound Mixing) - Gary Rydstrom, Tom Johnson and Mark Ulano

Les Misérables - Nędznicy

Les Misérables

Zwyciężył w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Anne Hathaway
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Anne Hathaway
  • Najlepsza Charakteryzacja (Makeup and Hairstyling)
  • Najlepszy Dźwięk (Sound Editing)
  • Najlepszy film (Picture)
  • Najlepszy Aktor (Actor - in a leading role) - Hugh Jackman
  • Najlepsza Piosenka (Music - Original Song) - "Suddenly"
  • Najlepsza Scenografia i Dekoracja Wnętrz (Production Design) - Eve Stewart, Anna Lynch-Robinson
  • Najlepsze Kostiumy (Costume Design)
  • Najlepszy Film Międzynarodowy (Best International Feature Film) - France

Lighthouse

The Lighthouse

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Zdjęcia (Cinematography) - Jarin Blaschke

Król lew

The Lion King (Live Action)

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsze Efekty Specjalne (Visual Effects) - Robert Legato, Adam Valdez, Andrew R. Jones and Elliot Newman

Richard Jewell

Richard Jewell

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepsza Aktorka Drugoplanowa (Actress - in a Supporting Role) - Kathy Bates

Ocaleni

The Cave

Nominowany w kategoriach:
  • Najlepszy Film Dokumentalny (Documentary Feature) - Feras Fayyad, Kirstine Barfod and Sigrid Dyekjær
Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

1 czerwca
22 maja
15 maja

Zapowiedzi

Repertuar Kin